Sede ve Şık Tesettürlü Gelinlik Kombini

Sede ve Şık Tesettürlü Gelinlik Kombini

Tesettürlü Gelinlik Kombini

Gelin adayları buraya! Sizin için 2012 gelinlik trendlerinin arasından bir gelinlik kombini hazırladık…

Yine yeniden düğün mevsimi geliyor, yine yeniden o tatlı telaş başlıyor. O halde işinizi kolaylaştıralım dedik ve size sade, şık bir gelinlik kombini hazırladık…

Beyaz, ekru veya fildişi rengi harici bir gelinlik giymek, yakın zamana kadar oldukça radikal bir hareket gibi görülüyordu. Ancak geçen sezonun siyah kuşaklı gelinlikleri ile tabular yıkıldı. Bu sezon pudra ve pembe tonları da gelinlik trendlerine dahil oldu. Biz de sizler için fildişi sade bir gelinlik seçtik. Ancak unutmayın her şeyden önce vücudunuza en uygun gelinlik modelini seçmeniz gerekir. Bunun için değişik modelleri denemelisiniz.

Peri kızlarının büyülü dünyasına yolculuk yapacağınız o büyük günde ayakkabı seçimi çok önemlidir. Herseyden önce rahatlığı, ardından modeli gelir. Çoğu kişi gelinliğin altından ayakkabının görünmeyeceğini düşünür ama bu büyük bir yanılgıdır. Çünkü ayakkabılar bir çok şekilde gelinliğin altından gözükür ve gelinlikle uyumlu olmayan bir ayakkabı ise pek de hoş görüntü vermez. Elbette düğünlerde uzun saatler ayakta kalındığı hesaba katılırsa, ayakkabı seçiminde ilk koşul ayakların konforu olmalıdır. Rahat etmeyeceğiniz bir ayakkabıyı ilk giyişte anlarsınız. Biz kombinde çok şık bir gelin ayakkabısı seçtik.

En mutlu gününüzde güzelliğinizi ve gelinliğinizi tamamlayacak son nokta, değerli taşlardan ve muhteşem tasarımlardan oluşan mücevherlerdir bizim önerimiz zarif tasarımlardan yana oldu.

İşte Tesettürlü Gelinlik Kombin Detayları

  • Gelinlik: BIBA
  • Gelin Ayakkabısı: Miu Miu
  • Mücevher: Nordstrom
  • Duvak/Eşarp: Twin Set

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir