Kitabın Kalbi Taksim Metrosunda Atıyor

Kitabın Kalbi Taksim Metrosunda Atıyor

İstanbul Kitapçısı Taksim Metrosunda

İstanbul’un birçok noktasında hizmet veren İstanbul Kitapçısının yeni durağı Taksim Metrosu oldu.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş., okuyucunun kitaba daha kolay ulaşabilmesi için İstanbul’un en işlek yerlerinden birisi olan Taksim Meydanında, kitap-kahve tarzında şekillendirilen yeni bir şube açtı.

Taksim Meydanı Metro Girişi-1’de yeni şubesiyle hizmet vermeye başlayan İstanbul Kitapçısı, İstanbul’u merak edenlerin ve İstanbul ile yolu kesişenlerin uğrak yeri olmayı amaçlıyor.

Metro’da Kitap

İstanbul Kitapçısının yeni şubesinin metro girişinde yer almasıyla Avrupa ve Uzak Doğu yeraltı ulaşım ağlarında sıkça rastlanan ve haberlere de konu olan “Kitap okuyan yolcu” karelerine daha sık rastlanması umut ediliyor.

İstanbul Kitapçısı, Beyoğlu, Kadıköy Şehir Hatları İskelesi, Eminönü Kâtip Çelebi İskelesi, Cemal Reşit Rey Konser Salonu, Süleymaniye, Esenler Kültür Merkezi, Panorama 1453 Tarih Müzesi, Taksim Metrosu, Mall Of İstanbul AVM şubesi olmak üzere 9 mağazada hizmet veriyor.

İstanbul Kitapçısı Taksim Metrosunda

Hediyelik Eşya da Satılacak

Kitapseverlerin yakından tanıdıkları ve daha önce de Beyoğlu, Kadıköy ve Eminönü gibi farklı noktalarda şubesi olan İstanbul Kitapçısının yeni şubesinde Kültür A.Ş’ye ait yepyeni bir hediyelik eşya markası olan Hediyem İstanbul’ un ürünleri de yer alıyor.

Kültür A.Ş.’nin İstanbul temalı hediyelik eşya tasarımı için oluşturduğu yeni markası olan Hediyem İstanbul, şehrin kendine has tarihi, kültürel ve sanatsal özelliklerini yansıtacak ve hatıra niteliği taşıyacak olan özgün tasarımlı hediyelik eşyalardan oluşuyor. İstanbul’un marka değerine katkı sağlamak amacıyla üretilen bu özel tasarımlar, geniş yelpazedeki ürün çeşitliliğiyle dikkat çekiyor. Hediyem İstanbul markası altında geleneksel el sanatı ürünlerinden replikalara, dekoratif ürünlerden, cam, porselen ve seramik ürünlere kadar hediyelik eşya niteliğinde pek çok ürün bulmak mümkün…

Kaynak: İBB Kültür A.Ş.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir