Kayra İpek Şallar Rengarenk

Kayra İpek Şallar Rengarenk

2013-Kayra-İpek-Şal-Modelleri

Kayra 2013 İlkbahar-Yaz İpek Şal Koleksiyonu

İpeğin macerası, bir dut ağacının yaprağında başlıyor… İpek böcekleri, büyük bir çaba ve titizlikle kozayı, hem içten hem de dıştan dalların üzerinde örüyor. Bir ipekböceği mucizevî yaradılış özelliğiyle kısacık süren ömründe, bize tek bir kozadan yaklaşık bin metre uzunluğunda ipek teli sunuyor. Sonra ipekler çıkrıklarla çekilerek çile haline getiriliyor. Kayra, koleksiyonlarında kadınları ipeklerle, kelebeklerle özümsüyor. Kadınların duygularını ipek gibi kadifemsi, kelebek kadar hafif, özgür ve uçarı görüyor.

2013-Kayra-İpek-Şal-Modelleri

İpeğin hikayesi Kayra ile devam ediyor… İpek tezgahlarda dokunuyor. Kayra bu sezonda “kelebekler” temasına uygun, kullanımı rahat ve şık, geniş bir renk yelpazesinde ipek şallar üreterek, stil sahibi hanımların beğenisine sunuyor. İpek, Kayra “kelebekler” kozasından çıkıyor; gökyüzünde rengarenk özgürce uçuşuyor. Kayra, “kelebekler” temasıyla kırmızıdan minte, maviden pudraya kadar, bütün ana ve ara renk tonlarıyla geniş bir yelpaze sunuyor, albenili tüm ipek şallarıyla, adeta göz kamaştırıyor…

2013-Kayra-İpek-Şal-Modelleri

Eşarbın yanısıra son zamanlarda ipek şallar da son derace rahat kullanımları sayesinde, bayanların favori ürünleri arasında yerini çoktan aldı. Özellikle büyük şehirlerde yaşayan ve çalışan kadınlar, bunun yanında bütün genç kızlar, tercihini şallardan yana kullanıyor.

Kayra geçen sezon olduğu gibi, bu sezon da, ipek şallarda kalite ve renkleriyle iddiasını sürdürüyor. Kayra, hanımların kıyafetine renk katacak ayakkabı, çanta, kemer ve aksesuarları, markanın öngördüğü temalarla işleyerek, kadınların yaşam ve stil ihtiyaçlarına katkıda bulunmak için çalışmalarını hızla sürdürüyor.

Huzur-Sokağı-Kayra-Şükran-Kıyafetleri

Huzur Sokağı’nın Şükran’ı da Kayra’dan Giyiniyor

Kayra geçen sene olduğu gibi, bu sene de Kayra ipek şallarıyla, itibarlı marka olma özelliğini sürdürmektedir. Kayra’nın İpek şalları her tür kıyafete uygun olabilecek renk yelpazesiyle müşterileriyle buluşmaktadır. Bunun yanında Kayra gerek elbise, gerek ipek şal olarak ATV dizisindeki “Huzur Sokağı” dizisinde başrolü oynayan Şükran karakteri başta olmak üzere, diğer oyuncu bayanların da giyim sponsorluğunu sürdürmektedir.

Kayra Giyim 2013 İlkbahar-Yaz Tesettür Giyim Koleksiyonu

Huzur Sokağı dizisiyle Kayra’nın marka bilinirliği daha da artarak, Kayra koleksiyonu ve Kayra ipek şalları, hatta el yapımı Kayra ayakkabılarıyla, yüksek beğeni sahibi hanımlara, kendileri için birçok kombin yapabilme seçeneğini sunmaktadır.

Kayra Şalları, İpek Türlerinin En Kalitelisi ‘Dut İpeği’nden Üretiliyor

Türkiye’nin önde gelen markalarından olan Kayra, 2013 İlkbahar Yaz koleksiyonuna ek olarak, başlı başına bir ürün gamı olan, %100 ipekten imal edilmiş, ipek şalları da haklı bir şöhrete sahiptir. Kayra ipek şalları dut ipeğinden üretilmektedir. İpek, türleri arasında en hafif en kaliteli ve kullanımı en rahat olanıdır.

2013-Kayra-İpek-Şal-Modelleri

Kayra şalları, çift taraflı kullanım imkanına sahip olup, yapay ve aşırı parlaklıktan uzak, ipeğin kendinden gelen ışıltısını ve ihtişamını ön plana çıkaran bir hammaddeye sahiptir. Üretiminden önce, yapılan hazırlık çalışması sonucu şalda rahatlık, kalite ve kullanım kolaylığı ön plana çıkarılmıştır. Kayra ipek şallarında iğne iz yapmaz, yağmurlu havalarda da leke tutmayarak dokusu bozulmadan tok bir görüntü verir. Onun için Kayra ipek şalları piyasaya ilk çıktığında, tüketicilerden aldığı olumlu tepki ve gördüğü yüksek talepten dolayı, ekibini büyüterek bu yöndeki çalışmalarına daha da hız vermiştir.

2013-Kayra-Pardesü-Modelleri

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir