Kayra Giyim Türkiye’nin Dört Bir Yanında Mağazalaşıyor

Kayra Giyim Türkiye’nin Dört Bir Yanında Mağazalaşıyor

Kayra Giyim Türkiye'nin Dört Bir Yanında Mağazalaşıyor

Kayra Tekstil, yeni dönemde de adından söz ettirmeye devam ediyor. Türkiye’de ki ilk mağazasının kapılarını Ankara’da açan firma, mağazalaşma sürecini hızlandırıyor.

Kalitesi ve orijinal tasarımları ile kendini kanıtlamış bir ölçülü giyim markası olan Kayra Giyim, Ankara’ da ilk mağazasının açılışını gerçekleştirdikten sonra, mağazalaşma sürecine hız kesmeden devam ediyor. Elbise, tunik, ferace, trençkot gibi geniş bir ürün yelpazesine de sahip olan firmanın, Ankamall’ de açtığı mağaza, giyim stili olan kadınların uğrak yeri oluyor.

Kayra Giyim Türkiye'nin Dört Bir Yanında Mağazalaşıyor

Ölçülü giyimde, rahatlığı hedefleyen tasarımlarıyla adından söz ettiren Kayra, her sezona birbirinden özel tasarımlarıyla damga vurmaya devam ediyor. İlk hedeflerinin mağazalaşmak olduğunun vurgusunu yapan Kayra Genel Koordinatörü Furkan Ortakaya, “Türkiye’nin her yerinde mağazalaşacağız” vurgusu yaptı.

2016 yılında olduğu gibi, 2017 yılında da Kayra Tekstil’in kreasyonlarıyla adından söz ettireceği vurgusunu yapan Kayra Genel Koordinatörü Furkan Ortakaya, “Bu zamana kadar 250 satış noktasında hizmet veriyorduk fakat kendi mağazamız yoktu. Artık bu açığı da kapatıyoruz. Ankara ilk adım olmak üzere, daha sonra İstanbul ve Türkiye’nin dört bir yanında mağazalaşacağız. Ölçülü giyim firması olarak, bu giyim tarzını belirleyen kadınlara yeni ve birbirinden özel kreasyonlarla hitap etmeye devam edeceğiz” dedi.

Kayra Giyim 2016-17 Çanta Modelleri

Türkiye’nin yanı sıra 30’a yakın ülkede, yaklaşık 300 ayrı noktada satışa sunulan Kayra Koleksiyonlarını www.kayra.com.tr’den incelemek ve satın almak da mümkün.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir