Kahve Tadında Kabanlarla İçinizi Isıtın!

Kahve Tadında Kabanlarla İçinizi Isıtın!

Nihan Giyim Pardesü ve Kaban Modelleri 2014

Nihan Giyim Kaban ve Palto Modelleri 2014

2014’ün en başındayız. Bütün firmalar kış sezonuyla ilgili koleksiyonlarını vitrinlerde sergilemekle birlikte, sezonun en yoğun alışveriş zamanını da yaşamaktayız.

Stil giyinen hanımefendiler, kışı sadece soğuktan korunaklı dış giyimlerle geçirmenin yanında, kumaşın cazibesine kapılarak, estetik, şık, zarif pardesü ve kabanları da tercih etmektedirler. Firmalar bu ihtiyaca cevap verebilmek için özellikle kalite standardını tasarım ve kreasyon odaklı belirlemişlerdir.

Bugüne özel seçtiğimiz kaban ve pardesüler ise Nihan Giyim‘in yeni sezon koleksiyonundan kahve tadında estetik tasarımlar ve dış giyim örnekleridir.

Nihan Giyim Pardesü ve Kaban Modelleri 2014

Kış alışverişlerinizde kumaş tercihlerinize dikkat edin

Kış mevsiminde dışarıda çok zaman geçirenler daha çok su geçirmeyen, deri ve deri türevleri, içi miflonlu montlar, kabanlar ve pardesü gibi dış giyim düşünürken, daha çok araçta yolculuk yapan ve iklim şartlarına daha korunaklı kapalı alanlarda bulunanlar ise kumaştan yapılmış kreasyonlara yöneliyorlar. Çünkü kumaşın giyim kuşam kültüründe kadim bir geleneği vardır. Elbette iç mekanlarda sentetik dış giyim kullanmak eleştiriyi de beraberinde getirecektir.

Nihan Giyim Pardesü ve Kaban Modelleri 2014

Kahve tadında tasarım harikaları

Kahvenin şıklığını, asaletini pardesü ve kabanlarda görebiliyoruz. Nihan Giyim yeni sezon tasarımlarında fantestik yakalı ve kemerli modeller, militarist ve bahriyeli tarzında pileli pardesüler, topuklara kadar uzun muhafazakar çizgiler, kroveze yakalı ve başlıklı kabanlar öne çıkan parçalar arasında yer alıyor. Genel bir hüküm vermek istersek eğer; zarif, şık, asil, sade ve abartıdan uzak, her giyim zevkine uygun kreasyon..

Nihan Giyim Pardesü ve Kaban Modelleri 2014

Kış Bitmeden Alın!

Stilimize en iyi uyan dış giyimler; kışın üzerimize attığımız herhangi bir kıyafetler olmayıp, sanki her mevsim giyilircesine bir imaj bırakan, aynı zamanda da ciddiyeti estetikle buluşturan modellerdir. Nihan Giyim şıklığında siz de stilinize en iyi uyacak birbirinden şık kaban ve pardesü modellerini seçebilirsiniz.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir