İlkbaharın En Gözde İkililerini Keşfet Stilini Belirle!

İlkbaharın En Gözde İkililerini Keşfet Stilini Belirle!

Gri İkili Takım ve Siyah Jile Tulum

İlkbaharda ne giysem derdine son verecek, en gözde ikililerini keşfetmeye hazır mısınız? Sadece iki parçayla yeni bir stil yakalarken; trendleri de üzerinizde taşıyacağınız tesettür kombin ile güneşli günlerin tadını çıkarın.

Triko Etek & Triko Tunik

Zarafet timsali nude renkler, 2019 ilkbaharını etkisi altına aldı. Kıştan yaza geçişte incecik trikolarla bütünleşen beyaz, hem ılık havalara uyum sağladı hem de stillere minimalist şıklık kattı.

Qozza Triko Etek &Tunik

Kalem etek trikolar ile eşleşen ara boy triko tunikler, takım ruhunu yakalayarak karşımıza çıktı. Ton sür ton havasını bozmadan yine birbirine yakın gri, krem gibi renklerle tamamlayarak stilinizin gücünü artırın. Seçeceğiniz ayakkabıysa şıklık dozunu belirleyecek en önemli tamamlayıcı. Stilletto ile ofise, sivri burun babet ile günlük yaşama, sneaker ile hafta sonuna uyarlanan beyaz triko takımları keşfedin.

Berrstore Piliseli Etek Asimetrik Tunik Takım

Pilise Etek & İpek Gömlek

Sokağın trend alarmı veren hayat kurtarıcısı pileli etekler, ilkbaharda “külk” mertebesine ulaşıyor. Modern ve cool stillerin nirvana parçası eteklerse bir araya geldiği ipek gömleklerle sahip olduğu şıklığı tamamlıyor. İlkbaharın en gözde ikililerinden biri olan pileli etek ve ipek gömlek ikilisiyle ne giyim derdine son verin. Bu havalı ikililerin konforunu kaçırmamak için şık babetler, minik çantalar ve trençkotlar size eşlik ederken baştan aşağı aynı rengi kullanarak monokrom stile adım atabilirsiniz.

Touche Official Kapüşonlu Sweatshirt-Pantolon

Sweatshirt & Lastikli Pantolon

2019 ilkbaharının hafta sonlarına bomba gibi düşen sweatshirt ve lastikli pantolon ikilisiyle tanışın. Turuncu, sarı gibi enerji dolu renkleriyle gençlik aşılayan oversize sweat’lere, beli ve paçaları lastikli bol pantolonlar eşlik ediyor. Bu muhteşem ikiliyi tamamlayacak şeffaf yağmurluk, beyaz sneaker ve bel/omuz çantaları da stilinizi tamamlamada yardımınıza koşacak.

Kadriye Baştürk Jile Tulum

Jile/Tulum & İpek Bluz

Tesettürlü kadının dolaplarına girerek farklı bir hava yakalayan jile ve tulumar, 2019 ilkbaharında da hit’ler listesinde başı çekiyor. Bu modern parçaya eşleşen ipeksi bluz ve gömleklerse haftanın her gününe adapte olmak için jile ve tulumlarla birlik oluyor. Tercihinizde ise manşetleri bağlamalı, volan kollu, kabarık omuzlu, yakaları fiyonklu gömlekler akılda olmalı.

Yağmurluk & Çizgili Tişört

Yağmurluk & Çizgili Tişört

Mart kapıdan baktırır, kazma kürek yaktırır diye boşa dememişler. Güneşli havaya aldanıp yağmura hazırlıksız yakalanmayın. Hatta yağışsız bir günde bile aklınızda olması gereken enerjik ve cool bir parçası var, o da yağmurluk. Sarı, yeşil, turuncu gibi eğlenceli renk tonlarıyla tasarlanan yağmurlukların içine çizgili tişörtler ya da pötikare desenli gömlekler eşlik ediyor. Bol pantolon, sneaker, omuz/sırt çantaları da bu kombinin tamamlayıcısı.

Touche Official Oversize Trençkot & Kalem Elbise

Oversize Trençkot & Kalem Elbise

2019 ilkbaharının en havalı parçası, hiç şüphesiz oversize trençkot. Bu cool parçayla birlik olan maksi boy, çizgili kalem elbiselerse sezonun en dinamik tasarımlarından. Dar silüetini bol trençkotlar tamamlayan bu kombin, stiliniz bir değil birkaç adım öne çıkaracak.

Kruvaze Ceket & Baskılı Tişört

Kruvaze Ceket & Baskılı Tişört

İlkbaharın maskülen parçası, kruvaze ceketlerle tanışarak stilinizde fark yakalamaya hazırlanın. Dize kadar uzanan boylarıyla dış giyim olarak rahatlıkla kullanabileceğiniz tasarımlar, baskılı tişörtlerle bir araya gelince cool’luk dozunu yükseltiyor.

Touche Official Beyaz Gömlek & File Tunik

Beyaz Gömlek & File Tunik

2019’da trend dozu yüksek file tunikler, beyaz gömleklerle eşleşince ikonik havası güçlü bir stil ortaya çıkıyor. Dünya modasının etkisi altındaki bu görünümü yakalamak için yapmanız gereken sezon koleksiyonlarını karıştırmak ya da yazılarımızı takipte kalmak…

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir