İftar Davetlerinde Kombinler Sadelikten Yana

İftar Davetlerinde Kombinler Sadelikten Yana

Ramazan Kombinleri

İlkbaharın ilk ayını on bir ayın sultanı Ramazan‘la karşılıyoruz. Kalabalık ve neşeli iftar sofralarında, eş dostla buluşmalar başlıyor. İftar davetlerine yakışır en özel iftar daveti kombinleri, gelin beraber keşfedelim.

İftar Kombini 2024

Gömlek
Elbise
Bileklik
Bileklik
Çanta
Ayakkabı

En Doğru Seçim Elbise

Bahar mevsimine adım atar atmaz, güneş iyiden iyiye kendini göstermeye başladı. İlkbaharın neşesini ve enerjisinin zirvede olduğu bu günlere denk gelen Ramazan ayında, kıyafetlerimize özen gösterirken mevsime uygun seçimler yapmak en doğru tercih. Hem ayın ulviyetine uygun hem de konforlu bir seçim olacak elbiseler, iftar davetlerinde de vazgeçilmezimiz olacak.

İftar Kombinleri 2016

Etek: Chloé

Stil Kalkanı Bol Seçimler

Elbise tercihlerinizde bol kesim, vücuda kesinlikle oturmayan, sportif tercihler yapın. Renk cümbüşüne yer vermeden, minimalist çizgideki tasarımlar iftar davetlerinizde adeta stil kalkanınız olacak. Sezonun yükselişini yansıtan bol tasarımlar, güçlü stilin baş rollerinden.

İftar Kombinleri 2016 Yaz

Elbise: Merchant Archive

Sade ve Şık Gömlek Elbiseler

Sezona hızlı bir giriş yapan gömlek elbiseler baharı tüm rahatlığıyla karşılıyor. Bluz ve tunik şeklinde kullanımına alışkın olduğumuz gömlekler, yıllar süren duruşundan uzaklaşarak ayak bileklerine kadar uzuyor. Sportif görünümlerine eşlik eden şık detaylarsa iftar sofralarına yakışır, sade bir tercih oluyor. İster önü açık kap şeklinde, isterseniz de elbise haliyle kullanabileceğiniz bu trend, kreatif haliyle cazip bir seçenek.

İftar Kombinleri

Elbise
Şal
Güneş Gözlüğü
Çanta
Ayakkabı

Rahatlıkta Son Nokta

Desenli elbiseler 2024 ilkbahar yaz sezonunda en şık halleriyle sunuluyor. Sadelik, rahatlık ve şıklığın buluştuğu elbiseler, iftar davetleri için de uygun tercihlerden. İlkbaharın neşesini yansıdan çiçek desenli elbiseleri içinde yer alan renkleri öne çıkararak çanta ve şalda kullanabilirsiniz.

Ramazan Kombini

Saten Bluz
Pilili Etek
Bileklik
Çanta
Ayakkabı

Vazgeçilmez Etekler

İlkbahara uygun yeşil pileli bir tercih olmasının yanında şıklığa da vurgu yapan seçimler iftar davetlerinin şık sofralarına yakışacak. Bu şıklığı ister elbiselerle verin isterseniz de eteklerle. Kalem, pileli ya da A kesim eteklerin son dönemdeki popülaritesinden yararlanın.

İftar için Kombin ve Kıyafet Modelleri

Yelek: İpekyol – Satın Al

Yer Çekimine Yenik Yelekler

Tercihini yeleklerden yapmak isteyenlerse, neredeyse elbise boyundaki tasarımları tercih ederek iftar davetlerine yakışır bir seçim yapabilir. İlkbaharın coşkusunu veren etnik desenli uzun yelekler, yer çekimine yenik düşen halleriyle şıklıkla beraber minimal tavrı da sergiliyor.

Tesettür İftar Kombinleri

Gömlek Elbise
Bileklik
Eşarp
Çanta
Ayakkabı

Olmazsa Olmaz Siyah

Bu sezonun ve tüm sezonların olmazsa olmazları siyah iftar davetlerinde de yine kendine yer buluyor. Kombinleme sıkıntısı yaşamayacağınız siyah elbise mutlaka sahip olmanız gerekenler arasında. Mango koleksiyonundan seçtiğimiz katlı siyah elbise nervür detaylarıyla bizi kalbimizden vurmayı başarıyor. Boyun kısmı V şeklinde indiği ve delik detayları olduğu için içerisinden ince bir siyah body kullanmalısınız. Siyahın en asil arkadaşı ise kesinlikle kahve tonları oluyor. Diğer tüm aksesuarları kahve tonlarında seçerek şık, konforlu ve stil dozu yüksek bir iftar kombini hazırlayabilirsiniz.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir