Her Anınızı GoPro Hero 4 Aksiyon Kamerasıyla Yakalayın

Her Anınızı GoPro Hero 4 Aksiyon Kamerasıyla Yakalayın

GoPro Hero 4 Fotoğraf ve Video Çekimi

Fotoğraf çekmek zor zanaattir. Biraz heves ister biraz görüş açısı. ISO ayarları, diyafram, estantene derken şevkiniz kaçabilir. Ara tatil yaklaşıyor sevdikleriniz ile güzel bir kış tatili sırasında bolca fotoğraf çekilerek anı olarak saklamak veya sosyal medyada paylaşmak isteyebilirsiniz. Bunun için siz sadece eğlenin, geri kalan her şey için GoPro Hero 4 yeter

GoPro Hero 4 Fotoğraf ve Video Çekimi

Güzel fotoğraflar için bir çok kaliteli fotoğraf makinesi bulunabilir. Gerçek anlamda net fotoğraflar yakalayabilir, çerçevelettirip duvarınıza bile asabilirsiniz. Fakat kısa bir tatil zamanında bununla kim uğraşmak ister? Fakat öyle bir video ve fotoğraf makinesi geliştirildi ki artık, en güzel anılarınız en canlı hali ile anında akıllı telefonunuzda veya bilgisayarınızda.

GoPro Hero 4 Fotoğraf ve Video Çekimi

Daha önce de üretilen modelleri ile anlık fotoğraf çekimi için süper denilebilecek bir makine olan GoPro, video ve fotoğraf çekimi konusunda çığır açmış durumda. Belli başlı bağlantı parçaları ile kırılması neredeyse imkansız hale gelen su altında, karda, çamurda, dağda, karanlıkta, havada, yerde aklınıza gelebilecek heryerde 30 kare/saniye hızında 4K, 50 kare/saniye hızında 2.7K, 80 kare/saniye hızında 1440p, 120 kare/saniye hızında Full HD ve 120 kare/saniye hızında 720p video kaydı mevcut olan GoPro Hero 4 ciddi anlamda bir aksiyon kamerası.

GoPro Hero 4 Fotoğraf ve Video Çekimi

Wi-Fi, Bluetooth, GoPro uygulaması ile 12 Mp kamera ile çektiğiniz fotoğraflarınız veya videolarınız anında akıllı telefonlarınızda ve bilgisayarınızda. LCD ekranın da hızlı kamera ayarlayabilme butonu, manuel kontrol desteği, geniş açı çekimi, iki kat daha iyi dinamik mesafe ve HiLight Tag ile favori anların işaretlenebilmesi şeklinde özelliker bulunduran GoPro Hero 4, sizi yarı yolda bırakmadan anılarınızı çok net bir şekilde yakalamanızı sağlar.

GoPro Hero 4 Fotoğraf ve Video Çekimi

GoPro’yu belli başlı ekleme parçaları ile ister otomobilinizin içinde veya dışında ister kaskınızın üzerinde, ister kolunuza-bacağınıza isterseniz içeceğinizin bile üzerine takıp gerçek anlamda farklı ve etkileyici video ve fotoğraflar çekebilirsiniz.

GoPro Hero 4 Silver ve GoPro Hero 4 Black modeli olarak iki seçenek de sunulan makine 1300 ile 1700 TL. arasında değişen fiyatlar ile bir çok teknoloji mağazasında satılıyor. Birçok benzeri bulunan makinanın fiyatları daha ucuz diye taklitlerine tercih edilmesi fotoğraf ve video anılarınızı yaralayabilir.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir