Hamilelik Döneminde İşinize Yarayacak Mobil Uygulamalar

Hamilelik Döneminde İşinize Yarayacak Mobil Uygulamalar

Gebelik Mobil Uygulamaları

Hamilelik, anne adayları için her anı ilk heyecanlarla dolu keyifli bir süreç olduğu kadar, hassasiyet gerektiren meraklı bir sürecin de başlangıcıdır. Ailenizdeki veya arkadaş grubunuzdaki tecrübeli hanımlar, bilgileri ile her an size destek olsa da çoğu zaman ihtiyaç duyduğunuz farklı niteliklerdeki bir destektir.

Hamilelik döneminiz boyunca yaşadığınız değişimleri not alacak, size hatırlatmalarda bulunacak, her an yanı başınızda olacak bir asistanınız olsa şüphesiz ki bu süreç daha kolay geçebilirdi. Bunu düşünen ve anne adaylarının yolculuğuna eşlik etmek isteyen uygulama geliştiriciler, hamile hanımlar için birbirinden güzel gebelik uygulamaları geliştirmeye başlamış durumda. Bu mobil uygulamalar, gebelik sürecinizi kolaylaştırmak için adeta birer profesyonel asistan gibi çözümler sunuyorlar.

Gebelik Mobil Uygulamaları

• Gebelik planlayanlara: Ovuline

Rengl günlerinizi not defterine not etmek artık çok demode. Yeni trend akıllı telefonlarınızdaki mobil uygulamalarla regl döneminizin anlık takipçisi olmak. Bu bağlamda, gebelik planlarınıza yardımcı olacak bir takvim olan Ovuline, bilgilerinizi girmeye devam ettiğiniz süre boyunca gebe kalma ihtimalinizin yüksek olduğu günlerde size hatırlatmalar yapıyor.

• Çift çizgi göründü:

Hamile olduğunuzu öğrendiğiniz ilk andan itibaren, size bebeğinizle ve vücudunuzla ilgili tüm değişimlerin ve gelişmelerin haberini veren Pregnancy ++ uygulamasının bilmediği şey yok. Pregnancy ++, gebeliğinizin daha kolay geçmesine yardımcı olacak egzersizleri de sizin için listeliyor.

• Paylaşmayı sevenlere: Belly Snaps

Hamilesiniz ve 13. haftayı atlattınız. Bu güzel haberi dostlarınızla paylaşacak olmanın heyecanı içindesiniz. Belly Snaps uygulaması ile hamileliğinizin haftalarına göre birbirinden sevimli ve eğlenceli çerçeveler hazırlayıp sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Gebelik Mobil Uygulamaları

• Gelişimini merak edenlere: CineMama

9 ay boyunca neler yaşadığınızı keyifli bir yolla hatırlamak ister misiniz. O halde hamileliğiniz boyunca fotoğraflarınızı çekip CineMama‘ya yüklemelisiniz. Bebeğiniz dünyaya geldiğinde, hamilelik sürecinizi anlatan müzikli ve efektli bir kısa filme sahip olacaksınız.

• Annenizden daha dikkatli: Pregnancy Food Guide

Bu uygulama sayesinde, gebeliğiniz boyunca 1000’den fazla gıda çeşidi hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Pregnancy Food Guide, gebelik boyunca uzak durmanız gereken yiyecekleri listeliyor ve bu yiyeceklerden birini tüketmeniz halinde oluşabilecek olası zararlara karşı sizi uyarıyor.

Yazı: Hümeyra Yabar

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir