Das Collection’dan Şık Abiyeler

Das Collection’dan Şık Abiyeler

Tesettür Abiye Elbise Modelleri 2014 Yaz

Geçtiğimiz günlerde Dubai’nin ünlü markalarından olan Das Collection‘ın 2014 koleksiyonunda yer alan uzun etek modellerini mercek altına almıştık.

Şimdi radarımıza takılan parçalar ise tabii ki markanın en sevdiğimiz parçalarından olan tesettüre uygun abiye elbiseler

Tesettür Abiye Elbise Modelleri 2014 Yaz

Yaz davetlerine uygun tesettür abiyeler

Markanın koleksiyonundan en sevdiğimiz parçalardan olan abiye elbiseler bu yıl yine bizi kalbimizden vuruyor. Siyah renginin başrolde olduğu koleksiyonda beyaz, yeşil ve bordo da dikkatleri çeken diğer renkler arasında.

Tesettür Abiye Elbise Modelleri 2014 Yaz

Koleksiyonda sıkça 2014 yaz trendlerinden olan floral desenler kullanılmış. Işıltının bol olduğu bu koleksiyon özel günlere hazırlandığımız şu günlerde sizlere ilham vermesini dileriz.

Tesettür Abiye Elbise Modelleri 2014 Yaz

Kına gecesi abiyelerinde Dubai rüzgarı

Türk adetlerinden olan kına gecelerinde hanımlar şıklıklarından vazgeçmiyor. 2014 kına davetlerinde sizlerde ışıl ışıl görünmek istiyorsanız yine Das Collection koleksiyonundan ilham alabilirsiniz.

Koleksiyonda birbiriden şık abiye elbiselerin yanında abiye etekler de dikkat çekiyor. Koleksiyonun ana rengi olan siyahı bordo, yeşil ve pudra tonları renklendiriyor. Gelin şimdi koleksiyonun tamamına birlikte göz atalım.

Das Collection 2014 İlkbarhar-Yaz

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir