Chalah’da Online Butik Alışveriş Zamanı!

Chalah’da Online Butik Alışveriş Zamanı!

Chalah Online Olışveriş

Modern ve güçlü kadının en yeni markası olan Chalah, modayı online alışveriş sitesine taşıyor. Chalah etiketli kreasyonların yanısıra, kadın istihdamını hedefleyen el emeği ürünler ve takılar da chalah.com.tr ile şimdi bir “tık” kadar yakın!

Chalah imzalı tüm ürünleri ve daha fazlasını, artık sadece size en yakın butikte değil, nerede olursanız olun size çok çok yakın Chalah.com.tr sitesinde de bulacaksınız.

Chalah by Çayğa Aksu 2015

Geçtiğimiz hafta hizmete başlayan Chalah Online Shop, hızlı ve güvenli alışverişin yanısıra, kadın istihdamını hedefleyen el emeği ürünleri de ekran aracılığı ile karşınıza getiriyor. Ayrıca Chalah Online Shop kullanıcıları, fırsat ürünleri bölümünde özel indirimlerden de faydalanabilecekler.

Chalah by Çayğa Aksu 2015

Özel ve özenli seçim

Chalah.com.tr ‘deki tasarımlar, Çağla Aksu’nun imzasıyla üretilir. Sınırlı sayıda üretilen özel tasarımlara sahip olmanın farkını hissedeceksiniz.

Hiç yorulmadan moda evinizde

Chalah.com.tr modayı evinize getirir. Yapacağınız online alışverişiniz 7 gün içerisinde evinize teslim edilir.

Chalah by Çayğa Aksu 2015

Tasarım, kumaş ve dikiş kalitesi

Chalah imzalı koleksiyonlar; tasarımı, kumaş ve dikiş kalitesinin bir arada sunulduğu bir bütün olarak görür. Satışa sunulan tüm tasarımlar kumaş, dikiş kontrolünden geçer. Böylece tasarımını çok beğendiğiniz bir ürün sizi hayal kırıklığına uğratmaz.

El emeği aksesuarlar

Ev kadınlarının el emeği ile hazırladığı tasarımlar da şimdi Chalah’ın online alışveriş sitesinde! Ev kadınlarına bir satış kanalı açarak ekonomilerine katkı sağlamalarını ve kadın istihdamını arttırmayı amaçlayan bu proje kocaman bir alkışı hak ediyor.

www.chalah.com.tr

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir