Büyük Kış İndiriminde Kaçırmamanız Gereken 10 Parça

Büyük Kış İndiriminde Kaçırmamanız Gereken 10 Parça

Tesettür Giyim 2016 İndirimleri

Kışın soğuk günlerinden yazın sıcak günlerine adım atarken baharın belli belirsiz havası da ne giyeceğimiz konusunda kararsızlığa düşürüyor.

Markaların yeni sezonlarını da görücüye çıkarmasıyla eski sezon ürünler oldukça indirime girmiş durumda. Hatta birçok yeni parça da yeni sezona indirimle başlangıç yapıyor. İşte, hem sezona uyum sağlayan hem indirimde kaçırmamanız gereken 10 parça!

Tesettür Giyim 2016 İndirimleri

Olmazsa Olmaz Trençkotlar

Baharın serin günlerinde kurtarıcımız olan ilk parça trençkot ve kaplar oluyor. Sonbahar sezonunda görücüye çıkan birçok ürün de bahar da işimize yarar halde. Özellikle daha havaların iyiden iyiye ısınmadığı şu günlerde yatırımı trençkot ve kaplara yapmak oldukça mantıklı olacaktır. Eski ya da yeni sezonda indirime girmiş kaplardan mutlaka edinmelisiniz.

Tesettür Giyim 2016 İndirimleri

Şimdi Al Seneye Giy: Kap

Trençkot ve kapların koyu renk, kalın dokulu olanlarıyla beraber, ince dökümlü tasarımları da dolabınızda yer edinmeli. Sabah ve akşamın serinliğinde yardımcınız olacakken baharın sıcak günleri için de kurtarıcı oluyor.

Tesettür Giyim 2016 İndirimleri

Her Mevsim Gözde: Uzun Yelek

Kaçırmamanız gereken parçalardan biri de yelekler oluyor. Hiç şüphesiz tüm baharı yeleklerle geçirebilirsiniz. Eski sezonda olduğu gibi yeni sezonda da desenli desensiz, spor ya da şık birçok farklı tasarımını görebileceğiniz yelekler, indirime girmişken kaçırmamalısınız. Ayrıca özel günler için jakarlı yelek modelleri de mutlaka dolabınızda yerini almalı. Zira ansızın ortaya çıkan davetler için kurtarıcınız olabilir.

Tesettür Giyim 2016 İndirimleri

Hiç Düşünmeden Sepete Eklenecek Elbiseler

Birçok konuda olduğu gibi bu havalarda, elbise konusunda da tereddütte kalabiliyoruz. Ve yine böyle zamanlar için sonbahar sezondan ürünleri indirimdeyken dolabınıza koymakta fayda var. Bununla beraber yeni sezona da indirimle giriş yapan mevsimlik elbiseler, renk ve dokularıyla tam da ihtiyaca yönelik!

Tesettür Giyim 2016 İndirimleri

Açık Tonlara Yatırım Yapın

İndirim sezonunda kaçırmamanız gereken kurtarıcı parçalarla beraber kurtarıcı renkler de bulunuyor. Krem, bej gibi tonlardaki tunikler bahar aylarında, her parçayla kombinleyebilme ve her mevsime uyabilmesiyle kurtarıcı kimliğe bürünüyor.

Yazı: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir