1 Haftaya 5 Farklı Stil Sığdırdık!

1 Haftaya 5 Farklı Stil Sığdırdık!

Tesettür Giyim Alışveriş Rehberi 2016

Etek ve Elbise: Tozlu Giyim – Satın Al

Her kadının dolabında bulunan parçalardan stili hakkında bir değerlendirmede bulunabilirsiniz. Kimimiz her anımızda spor, salaş parçaları kullanmayı severken kimimiz de her an klasik ve şık olmayı tercih edebiliyoruz. Ancak tek bir stili tüm yaşantıya aktarmak ne kadar doğru?

Stil sahibi olmanın en önemli kurallarından biri yerine göre giyinmektir elbette. Yeniliklere açık olmak, farklı tarz kıyafetler denemek, her gün farklı bir stile bürünmek yaşamınıza hareket katacaktır. Bir gün asi, bir gün salaş, bir gün klasik… İşte sizlere öneri olabilecek haftanın farklı günleri için farklı stil önerileri.

Tesettür Giyim Alışveriş Rehberi 2016

Kap ve Elbise: Tozlu Giyim – Satın Al

Ofiste Casual Stil

Pazartesi günü, çalışan kadınlar için oldukça yoğun bir gün. Hafta sonunun verdiği rehavetten sonra yoğun bir iş temposuna adım atarken yapılacak davet ve toplantılar da beraberinde geliyor. İşte bu güne uyum sağlayacak hem rahat hem şık parçalar gününüzü kurtaracaktır.

Tesettür Giyim Alışveriş Rehberi 2016

Yelek: Pınar Şems – Satın Al

Ofis stilinde kullanacağınız kıyafetler olabildiğince sade tasarımlar olmalı. Ancak bununla beraber klasik bir şıklığa da hitap etmeli. Fazla aksesuar ve fazla detay kullanmadan oluşturacağınız stil, güçlü şık bir görünüme kavuşturacaktır. Bu kriterlere uygun en iyi parçalardan olan yelekler, rahatlıkla beraber klasik şıklığı sunan ürünlerden oluyor.

Tesettür Giyim Alışveriş Rehberi 2016

Kaban: Minel Aşk – Satın Al

Klasik şıklığı verecek stili, açık hava için uygulamak istiyorsanız kış aylarında en iyi seçenek kabanlar olacaktır. Kabanlar, sade görüntüsü, kesimi ve duruşuyla günün klasik stiline uyum sağlayacaktır.

Tesettür Giyim Alışveriş Rehberi 2016

Etek: Gamze Polat – Satın Al

Gençlere Özel Kampüs Stili

Ofis stili olur da kampüs stili olmaz mı? Gençlerin stilini en iyi yansıtacak salaş parçalar, aynı zamanda şık bir görüntü de oluşturuyor. Yeni sezonda etek ve trikolarla bir araya gelen kombinler oldukça hoş bir görüntü sunuyor. Kampüs stilini şık bir tunikle tamamlamak isteyenler gençler için de sade detayları bulunan soft renkli tunikler iyi bir alternatif olacaktır.

Tesettür Giyim Alışveriş Rehberi 2016

Yelek ve Tunik: Nurbanu Kural – Satın Al

Salaş, Şık ve Bohem bir Stil

Hafta ortalarına doğru iş temposunun biraz daha düşmesiyle beraber kıyafet stilinizi de buna uydurabilirsiniz. Sezonda oldukça göz önünde olan bohem tasarımlar, rahatlığı sunarken farklı bir stili de sağlıyor. Bohem stili yansıtırken ister spor ister şık bir tarzı da seçebilirsiniz. Süet ve deri detaylı, taba, camel, siyah renklerini barındıran salaş parçalarla buluşturacağınız kıyafetler sizi bohem stile kavuştururken rahat bir görüntü de verecektir.

Tesettür Giyim Alışveriş Rehberi 2016

Elbise: Mevra – Satın Al

Bohem stili, şık sergilemek isteyenlerdenseniz, elbise ve etekleri tercih edebilirsiniz. Süet elbiselerle kombinleyeceğiniz taba, camel, siyah bot ve püskül detaylı çantalar hem şık hem bohem bir stil oluşturacaktır.

Tesettür Giyim Alışveriş Rehberi 2016

Tunik: Nurbanu Kural – Satın Al

Siyahla Gelen Asalet

Siyah kıyafetlerin, asi bir stille bir araya gelmesi hiç şüphesiz harika bir görünüm veriyor. Özellikle deriyle buluşan siyah tasarımlar, asi stili de en iyi gösterebileceğiniz tasarımlardan oluyor. Haftanın son iş gününe de asi stille veda edebilirsiniz.

Tesettür Giyim Alışveriş Rehberi 2016

Kaban: Kuaybe Gider – Satın Al

Hafta Sonu Rahatlığı

Hafta boyunca ne giysem, neyle kombinlesem derdini bir kenara bırakıp en rahat ve en spor parçalarla çabasız bir şıklık oluşturabilirsiniz. Dökümlü bol sade bir elbise, düz taban ayakkabılar, tam da hafta sonu stilinize uyum sağlayacak parçalardan oluyor.

Yazı: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir