Sezonun Öne Çıkan En Şık Desenli Şal Modelleri

Sezonun Öne Çıkan En Şık Desenli Şal Modelleri

Desenli Şal Modelleri 2014

Kullanım kolaylığı, şık duruşu ile son yıllarda hanımlar tarafından en çok tercih edilme sebebi olan şallar, bu sezon karşımıza birbirinden farklı desenlerle çıkıyor. Yeni sezonda tüm markaların klasik tek renk şal modellerinin yanında, desenli şal modelleri de hanımların ilgi odağı olmaktadır.

Sonbahar Kış sezonunun en göz alıcı şal modelleri arasında yer alan desenli şallar, günlük farklı stil kombinlerinizde size alternatif oluşturacaktır. Her sezon aynı renk ve aynı marka şalları, artık neredeyse tüm hanımlarda görmekteyiz.

Desenli Şal Modelleri 2014

Sizler bu benzerlik ve aynı görüntüden sıkıldıysanız, klasik tek renk kombinlerinizin üzerine desenli şalları tercih edebilirsiniz. Soğuk günlerin sıcaklığını ve enerjisini rengarenk asitmetrik, puantiyeli, çizgili, çiçekli ve farklı birçok alternatif desenlerdeki şallarla yaşayabilirsiniz.

Sofistike ve stil sahibi hanımlar kendi tarzlarında, dönem dönem farklılıklar yapmaları gerekiyor. Aynı stilin devamlılığı bir müddet sonra tek düze hale gelebilecektir. Büyülü kumaş çeşitleri ve desenli modellerin cazibesini, şal seçeneklerinizde de kullanabilirsiniz.

Desenli Şal Modelleri 2014

Tercihlerinizde geleneksel olguların ve stillerin dışına çıkabilirsiniz.. İnancınızın ve değerlerinizin ruhuna aykırı hareket etmeden, bilakis daha zarif ve daha asil görselliği yakalayarak, kendinizi kendiniz olarak ifade edin. Toplumsal hayatta kıyafetin bir lisanı vardır. Kıyafet kalitesine ve davranış biçiminize göre kimliğiniz ve kişiliğinizi yansıtan en önemli bir görseldir. Zerafet ve asalet kadınlığın kadim duruşu ve sorumluluğudur.

Desenli Şal Modelleri 2014

Bununla beraber çok şık bir takım elbisenizin üzerine, elbette güzel başörtü, eşarp ve şallar tercih edilmelidir. Asimetrik desenli bir şal tercih etmeniz düz ve çizgisiz bir elbiseye kontrast sağlayabilir. Bir taraftan deri topuklu ayakkabılar ya da çizmelerle, kombin yaparken büyük boy takı ve aksesuarlar da unutulmaması gereken parçalardır.

Desenli Şal Modelleri 2014

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir