Pure Store 2018 Yaz Koleksiyonu

Pure Store 2018 Yaz Koleksiyonu

Pure Store 2018 Yaz Koleksiyonu

Pure Store, “Saf kalabilmeyi güzellikten daha değerli buluyoruz” mottosuyla yola çıktı. 2018 yaz koleksiyonu ile kaliteli, trend ve estetiğin ötesine geçen marka, yepyeni görünümlere imzasını attı.

İlk bakışta vadettiği saf güzellik anlayışını hissettiren Pure, şehrin koşturmacasına sakinlik getirmeyi amaçlıyor. Hem şık hem konforlu görünümleriyle tesettürlü kadının günlük yaşamına güncel bir dokunuş getiren markanın özel koleksiyonuna gelin birlikte göz atalım.

Pure Store 2018 Yaz Koleksiyonu

Ofisin Klasikleri

Mesai saatlerinde zarif ve şık bir ikili için Pure Store’un 2018 yaz koleksiyonunda harika seçenekler yer alıyor. Klasik olduğu kadar casual bir duruşa sahip görünümlerde asil blazer ceketler dikkati çekiyor. Pudra, sarı gibi mevsimin en çarpıcı ve en soft tonlarıyla modern görünüm kazanan blazer ceketler, takımlandığı kalem pantolon ve eteklerle güçlerini birleştiriyor. Ofis şıklığına güncelleme getirmek isteyenler Pure Store’ın konforlu klasiklerini alışveriş listelerine eklemeli.

Pure Store 2018 Yaz Koleksiyonu

Takım Uyumuna Yeni Soluk

Mükemmel uyumlarıyla tek parça konforunu stilinize getirecek takım parçalar, bu yazın en eforsuz trendi. Pure Store dokunuşuyla hem şehir yaşantısının hem tatil beldelerinin mükemmel ikilisi olacak tasarımlar, giy-çık akımına güncel bir soluk getiriyor. Pantolonlarla eşleşen tunikler, trençkotlarla eşleşen pantolonlar bu yazın kurtarıcısı olarak Pure Store farkıyla dolaplarda.

Pure Store 2018 Yaz Koleksiyonu

Yazın İt Parçası ‘Pelerin Sweat’

Sportif stilin en iddialı parçaları Pure Store’un 2018 yaz koleksiyonunda karşımıza çıkıyor. Renkli renkli olduğu kadar konforlu tasarımlar haftanın her gününe dahil olmayı başarıyor. Koleksiyonda en göze çarpanlar arasında bulunan gökkuşağı desenli pelerin sweatshirt ise yazın it parçası olmaya adaylığını koyuyor.

Pure Store 2018 Yaz Koleksiyonu

Simli Pili Etekten Tül Eteğe

Pure Store 2018 koleksiyonunda tesettürlü kadınları cezbedecek harika etekler yer alıyor. Pilili simli eteklerin hafta içinden hafta sonuna, gündüzden geceye uyarlanacak görünümleri sihirli kombinlere adım attıracak. Bir sweat ile sportif konforu; bir bluz ve topukluyla şıklığı yakalayacak parça dolapların olmazsa olmazlarından. Pure Store’un simli pilili eteklere rakip olan bir diğer tasarımıysa tül etekler. Romantik görünümleriyle sezona damga vuran tül etekler tesettürlü kadının dolabına aynı zamanda cool’luk getirecek. Markanın kalem etekleri ise ara boy tuniklerle iddialı görünüm yakalamak için birçok rengiyle sizleri selamlıyor.

Pure Store 2018 Yaz Koleksiyonu

Keten Tuniklerin Renkli Dünyası

Tesettürlü kadınların vazgeçilmez parçası tunikler, Pure Store dokunuşuyla yaz enerjisini kombinlere getirmeye aday. Sıcak havaların en organik görünümü keten kumaşlarda capcanlı renkleri tercih eden marka, sıcak havalar için günlük hayatın şıklığını en serin parçalarla sunuyor.

Pure Store 2018 Yaz Koleksiyonu

Formal Görünüme Konforlu Dokunuş

Zamansız parçaları 2018 koleksiyonundan eksik etmeyen Pure Store, sezonun yıldızlarıyla tesettür kombinlere cool’luk katmaya hazır. Çizgili gömlek ve pantolon takımlarıyla hem klasik hem de konforlu görünümleri buluşturan markanın tasarımları ofise de eşlik edecek, günlük hayata da.

Pure Store 2018 Yaz Koleksiyonu

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir