Zara 2016 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu

Zara 2016 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu

Zara 2016 Tesettür Giyim Modelleri

İlkbahar – Yaz 2016 sezonunu romantik bir sahil ateşiyle sunan Zara, yeni sezon tanıtımıyla adeta kış uykusundan uyandırıyor. Özlediğimiz bahar mevsimini daha da çekici kılan renkli ve desenli kreasyonunu yine kusursuz biçimde karşımıza çıkarıyor. Özellikle trençkot, ceket ve yelekleriyle tesettürlü kadınlara yönelik tasarımlar sunan Zara’nın 2016 koleksiyonunda, beğeninizi toplayacak parçaları bulacaksınız.

Global markaların koleksiyonlarında tesettürlü kadınlara yönelik en işe yarar parçaları dış giyimde yer alıyor. Trençkot, yelek ve ceketlerde uzun ve salaş kesimleri kullanan Zara da son birkaç yıldır tunik ve elbiseleriyle muhafazakâr kadınlara hitap ediyor.

Zara 2016 Tesettür Giyim Modelleri

Modern ve son derece şık tasarımlara sahip olan marka, kumaşları ve desenleriyle hayranlık uyandırıyor. Salaş, bol kesimi kullanmayı seven Zara, rengârenk çiçek motifleri, geometrik desenleri ve düz renk tasarımları yeni sezonuna işliyor. Gündüzden geceye eşlik edecek, rahat modern ve şık parçalar, birçok yaşa ve birçok zevke hitap ediyor.

Zara 2016 Tesettür Giyim Modelleri

Zara yıllardır sürdürdüğü çizgiden ödün vermiyor. Zarif olmakla beraber havalı duruşuyla çabasız şıklığın anahtar parçalarını da yeni sezonunda sunuyor.

Zara 2016 Tesettür Giyim Modelleri

Öne Çıkan Renkler

2016 İlkbahar – Yaz Koleksiyonu’nda, ekruyu hâkim kılarken, sarı, pembe ve kırmızı gibi renklerin en sıcak, natürel hallerini de sunuyor. Ceketlerde kullandığı canlı renkleriyle adeta kendine çekiyor. Trençkotlarda vazgeçilmeyen camel, yeni sezonda da karşımızda. Piliseli trençkot modeliyle de spor şıklığa damga vuran tasarımı benzerlerinden uzaklaşıyor.

Zara 2016 Tesettür Giyim Modelleri

Minimalist Zamansız Parçalar

Modernliği minimal stiliyle sunan Zara, zamansız parçaları koleksiyonundan eksik etmiyor. Kendine özgü bakışını dikkat çekici halde sunan marka, günlük hayatın koşturmacasına uyum sağlayacak tasarımları sunuyor.

Zara 2016 Tesettür Giyim Modelleri

Maskülen Siluetler

Koleksiyonda birçok tasarım, dökümlü, salaş vücuda oturmayan kesime sahip. Bu duruşuyla da muhafazakâr kadınların ilgisini çekmeyi başarıyor. Geçtiğimiz sezonlarda olduğu gibi maskülen stile ayak uyduran ceketleri koleksiyonda yer buluyor.

Zara 2016 Tesettür Giyim Modelleri

Geniş omuzlu tasarımlarına, bir beden büyük duran dış giyim modelleri ekleniyor. Ofis stilinden davetlere eşlik edecek bu parçalar, renk ve duruşuyla tutku uyandırıyor. 2016 İlkbahar – Yaz Koleksiyonu’nda, hafif dokuları, keten ve pamuklu kumaşları tercih eden Zara, son derece rahat ve şık tasarımlara yeni sezonda da imzasını atıyor.

Yazı: Büşra Karagöz

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *