Yeni Sezonda Paltoları Puantiyeler Sardı

Yeni Sezonda Paltoları Puantiyeler Sardı

Tesettür Palto Modelleri 2014

Nostaljik puantiyelerden asla vazgeçemem diyenlerdenseniz bu haberimiz tam size göre! Yeni sezonda paltoları puantiyeler sarıyor…

2013-2013 sonbahar kış modasının ilk hediyesi geldi: puantiyeler… Başta Miu Miu olmak üzere; Moschino ve Marc Jacobs’da bu benekleri çok sevmiş olacak ki, koleksiyonlarında oldukça fazla yer vermişler.

Tesettür Palto Modelleri 2014

Puantiyenin modası hiç geçer mi? 1950’ler, 1960’lardan beri puantiye çılgınlığı sürüyor. Üstelik puantiyenik klasik renkleri olan siyah ve beyaz dışında birçok renk alternatifi ile bu sezon içimizi açıyor. Puantiye desenine hayran olan diğer markaların başında ise Miu Miu var!

Tesettür Palto Modelleri 2014

Puantiyeler Miu Miu koleksiyonunda, paltolarda boy gösteriyor. Özellikle belleri kemerli paltolarçok hoş duruyor. Karışık desenleri kullanmak biarada kullanmak son zamanlarda çok popüler. Puantiyelerde bu desenler arasında çoktan yerini aldı. Sade giyimden yana olanlar için pek uygun bir yaklaşım olmayacaktır ancak bizim önerimiz düz parçalarla, küçük aksesuarlarınızı kombinleyebilirsiniz.

Puantiyeler bugünlerde oldukça cesur! Elbiseler, paltolar, eşarplar, bluz ve gömlekler gibi hemen herşeyde bu sevimli benekleri görmek mümkün. Miu Miu koleksiyonunda yer alan puantiyeli uzun paltoları çok sevdik sevmesine ancak günlük kullanım için biraz cesaret istiyor.

Tesettür Palto Modelleri 2014

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *