Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Yeni Sezon Armine Eşarp’lar %20 İndirimle!

Yeni Sezon Armine Eşarp’lar %20 İndirimle!

Armine Eşarp Modelleri 2016

Bol çiçekli, cıvıl cıvıl bir bahara hazır olun! Bu bahar sadece doğaya değil gardrobumuza da renk geliyor. Durum böyle olunca YeşilTopuklar editörleri olarak sezonun en yeni parçalarını keşfetmekte boynumuz borcu…

Yeni sezonda bahsettiğimiz rengarenk çiçek desenlerine en çok eşarplarda rastlayacağız. Günün her saati kullanıma uygun çeşit çeşit eşarplarla kombinlerimize kusursuz bir görünüm kazandırmamız çok zor değil. Özellikle genç kızların tercihi şallarda bu değişimden nasibi alacak gibi duruyor. Geçen yaz ufak ufak vitrinlerde yer bulan eşarp desenli şalları bu yaz daha sık görebiliriz!

Armine Eşarp Modelleri 2016

Eşarp ve şal dediğimizde aklımıza gelen ilk marka ise Armine… Armine bu sezon giyim koleksiyonundaki sadeliğin aksine desenlerin tüm enerjisini eşarplarına taşımış! Sezon ürünleri yeni yeni görücüye çıkan Armine’nin eşarplarına şimdilerde bir çok mağaza ve online alışveriş sitesinde rastlamak mümkün ama iddia ediyoruz en iyi fiyat sadece tek bir yerde! Orası neresi dediğinizi duyar gibiyiz!

Orası Sultan Eşarp… Geçtiğimiz ay “365 gün indirimli eşarp ve şal” mottosuyla size tanıttığımız Sultanesarp.com’da yeni sezon Armine ürünlerinin satışına başlandı.

Armine Eşarp Modelleri 2016

Yeni sezonda %20 net indirim!

Sultanesarp.com’da Armine’nin 2016 İlkbahar/Yaz sezonuna ait ürünlerini 149.90 TL yerine sadece 119 TL’ye satın alabilirsiniz. Geçtiğimiz sezonun ürünlerinde ise %50’ye varan indirimler mevcut. Bu yaz eşarplarınızın yanına renkli şalları da eklemek isterseniz şallara özel %30 indirim fırsatını kesinlikle değerlendirmelisiniz.

Armine Eşarp Modelleri 2016

Mağaza Adres: Namık Kemal Mah. Sütçü İmam Cad. No: 128 Kat:1 Ümraniye/ Istanbul

Tel: 0216 316 2002
Whatsapp: 0545 716 4474

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *