Vakko’dan 2019/20 Sonbahar-Kış Sezonuna Retro Dokunuş

Vakko’dan 2019/20 Sonbahar-Kış Sezonuna Retro Dokunuş

Vakko Sarı Palto ve Camel Gömlek-Pantolon ile El Çantası

Vakko, Sonbahar-Kış kadın koleksiyonunda nostaljik bir öykünme ile dünü bugünle buluşturuyor. Koleksiyona hakim olan retro stili, sezonda renkten desene, çizgiden kesime kadar her noktada etkisini gösteriyor.

Güçlü stil yansıması ile sezon modasını yaratan Vakko 2019/2020 Sonbahar – Kış koleksiyonunda modanın geçmişine uzanıyor ve geçmişten günümüze gelen bir moda hikayesini canlandırıyor. Günün dinamiklerini nostaljik bir sıcaklıkla bir araya getiren Vakko, kış görünümündeki değişime renklerle adım atıyor. Doğanın sıcak tonlarının camel ile buluşması koleksiyonun genelinde kendini ortaya koyan bir farklılık olarak kendini gösteriyor.

Vakko Bol Pantolon Ceket

Bir Tutam Baharat

Uzun yıllar sonra modaya dönen camel rengi, bu sezonun gözdesi. Başlı başına bir iddiayı ortaya koyan camel rengi; bir araya geldiği tonlara da ahenk katıyor. Güneşin sarıdan kırmızıya uzanan geniş renk skalasındaki lezzetlerin bir yansımasını da Vakko Kadın koleksiyonunda görmek mümkün. Enfes tattaki renklerin ilham kaynağı; tarçın, bal, karamel, kahve, badem ve ‘bir tutam baharat’ diye adlandırılabiliyor. İlhamını doğanın yalınlığından ve yıldızlı ihtişamından alan koleksiyonda; toprak renklerinin canlı renklerle kombinlenmesiyle ortaya sıra dışı bir uyum çıkıyor.

Vakko Ekose Gömlek ve Etek

Geçmişin Yansıması: Ekose ve Çizgilerin Kesişimi

Son yıllarda modadaki güçlü adımlarını sürdüren ekose sonbahar kışın şimdiden vazgeçilmez bir ögesi. Tüm renklerin ekose, çizgi ve emprimede buluşması sezonun en dikkat çeken ayrıntıları arasında. Kovboy tarzının özellikle kare, ekose, kaz ayağı desenleriyle, saçakların eşlik ettiği süet ve deri materyaller öne çıkıyor.

Vakko Renkli Triko ve Siyah Beyaz Gömlek Elbise

Vakko, Modern Silueti Retro Bir İlhamla Sezona Taşıyor

Her bir tasarımda dinamik ve şık Vakko kadınına hitap eden koleksiyon, sezonun en iddialı moda yorumlarından birini sunuyor.

85 yıldır moda sahnesinin aktörü olan Vakko, taşıdığı moda hafızasıyla sezonun nostaljik hikayesindeki siluete yön veriyor. Bu hikayedeki temalar, sezon renklerinin etkisinde ayrışıyor.

Vakko 2019/20 Sonbahar-Kış Koleksiyonu

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir