Vakko 2010 Koleksiyonu İle Anı Yakalıyor

Vakko 2010 Koleksiyonu İle Anı Yakalıyor

vakko

2010 SONBAHAR KIŞ SEZONU VAKKO KADININA SICAK VE RENKLİ BİR DÜNYANIN KAPILARINI AÇIYOR!

Vakko kadınının her gün, her saat keyifle ve rahatça giyebileceği ürünlerden oluşan koleksiyon, gardrobun temel taşlarını oluşturan tüm parçalara sahip.

Bu sezonun en yeni stilini oluşturan kısa ve uzun kumaş ve triko ceketler, içlerine koton, ipek gömlek ve tuniklerle kombinleniyor.

İnci ve yarı kıymetli taşlı kolyeler, kıyafetlerin vazgeçilmez aksesuvarı olurken; sivri burunlu ayakkabı ve botlar, dudun şeklinde, diz üstüne gelen düz ya da topuklu çizmeler de kıyafetin tamamlayıcıları oluyor.

ESSENTIAL

Yün ve özel double krep kumaşlardan tüp etekler, tecno kumaşlardan korsajlı etekler , çift renk çelik örgü dokumlardan üretilen triko etekler Vakko kadını için çeşitliliği gözler önüne seriyor. Üzerlerine giyebilecekleri renkli gömlek veya triko bluzlar, twinsetlerle eşleştirilebiliyor ve üzerlerine takabilecek kemerlerle de bel hattının ön plana çıkması sağlanıyor. Taşlı zincirli kolyeler, platformlu ayakkabı ve botlar ise silüeti daha uzun göstererek Vakko Kadını’nın ayrıcalıklı duruşunu gözler önüne seriyor. Trikolardaki kontrast renk nakışlar ve hafif işlemeler farklılık yaratırken, geometrik ton sur ton jakarlar dantel, tül, saten, ipek, kadife biye ve fiyonklar giyime hareket sağlıyor.

Siyah, ekru, bej, vizon, kamel, kahve, gri, gibi baz renklerin yanına bu yıl yenilik olarak lacivert ve tonları görkemli bir giriş yaparken; pudra, oranj, kiremit, saks, nefti, mor ve fuşya gibi renkler de Vakko Kadını’nın dünyasına hoşluk katıyor.

DİNAMİK

Bej, vizon, kamel, ecru ve kaki kahvelerin vazgeçilmez sakinliğinin hakim olduğu koleksiyon, rahatlığı ön planda
tutanların tercihini yansıtıyor.

Kaşmir trikolarla, saç örgüsü elbiselerin yumuşak dokumaları Vakko Kadını’na tarifsiz bir rahatlık sunarken; ponponlar ve el örgüsü patch dokumalar, triko ceketlerin neşesi oluyor. Çelik kompakt jarse tuniklerin cazibesi, üzerine giyilecek yıkanmış renkli astarlı deri kaban ve montlar ile kolsuz kürk yeleklerin verdiği sıcaklık ile tamamlanıyor.

Ayrıca ekose yün ve kürk süet karışık ceket ve montlar, deri balıksırtı yünlü kumaş karışımı ceketler, içi kürk örgü dubleli pardesüler, çift taraflı giyilebilir kabanlar ve renkli dudun ve yelekler de Vakko Kadını’nı kışın soğuğuna karşı koruyan şık birer kalkan görevi üstleniyor. Vakko 2010 Sonbahar Kış sezonu, koleksiyonundaki birbirinden farklı tarzlarla Vakko Kadını’nın ruhuna hitap ediyor. Vakko, yeni sezonundaki Essential, Dinamik, Fantasy, Orientalism, Catwalk temalarıyla farklı ruh hallerine uygun seçenekler sunuyor.

VAKKO KADINI 2010 SONBAHAR KIŞ SEZONU İLE ANI YAKALIYOR!

FANTASY

Her ürünün adeta bir tabloyu anımsattığı Fantasy koleksiyonunda el boyamasını andıran baskılı triko tunikler, kat kat inen degrade triko ceketler, dumanlı, sisli tabloları andıran jakarli bluzlar, bir bahçeyi andıran rengarenk çiçek jakarli triko elbiseler dikkat çekiyor. Rembrandt tablolarından esinlenilen brokar paltolar ve onlarla takımlanan ipek empirme elbiseleri, çok gösterişli renkli taşlı kolyeler ve empirme ipek şallar tamamlıyor. Zebra ve leopar empirme tunikler deri veya stretch legginglerle takımlanırken; saçaklı empirme tunikler,dantel detayli yün ceket, etek ve trikolar, katkat tweed bantli etekler, köpük gibi dantel dokuma ucu pullu triko elbiseler bu temanın keyifli dokunuşlarını oluşturuyor.

ORIENTALISM

Asya kültürlerinin dokumalara ve giyime gerek jakar, gerekse işleme olarak yansıdığı Orientalism koleksiyonunda, jakarli triko, kaban, ceket ve kaftanlar kendini gösteriyor. Çin porselenlerini anımsatan koleksiyonda; çin vazolarının mavileri ve kırmızılarının desenlere, kordonet detaylarının ise düğmelere taşınmış olması dikkat çekiyor. Uzun boncuklu kordonet ve püskül detaylı kolyeler, uzun çizmeler ise Vakko Kadını’nın etkileyici görüntüsünü tamamlıyor.

CATWALK

En farklı, en moda ve en gösterişli olanı yansıtan koleksiyonun ana parçasını, organza çiçek esprili, plase desenli, brokar kumaşlı, swarovski taşlı, troklu, kadifeli, grogren fiyonk kemerli ve daha bir çok detaya sahip şık elbiseler oluşturuyor. Otriş detayli yün krep tayyör ve elbiseler, firfir yakalı kadife ceketler, bol boncuk, taş ve trok işlemeli
tulumlar da sezonun yeniliği ve çarpıcı silueti olarak kabul ediliyor. Platformlu ayakkabı ve botlar, dökümlü süet çizmeler ise Vakko Kadını’nın aksesuarlara verdiği önemi en iyi şekilde yansıtıyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir