Twist 2013 – 2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Twist 2013 – 2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Twist 2013-2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Twist markası her sezon merakla beklenen koleksiyonlar arasında gelmektedir. 2013 – 2014 Sonbahar Kış koleksiyonu ile kabandan, etek ve cekete, ayakkabıdan aksesuara kadar tüm modelleri beğeni ile karşılanmaktadır. Bu sezon koleksiyon temasını ise “Kara Kış” olarak belirleyen marka sezona belirgin bir biçimde damgasını vuran grunge akımından etkilenmiştir.

Twist 2013-2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Twist’in 2013 – 2014 sonbahar kış koleksiyonunda özellikle kaban ve trençkontlardaki şık tasarımlar sezonun trendlerini yansıtmaktadır. Örgü ve kapitone kumaşın birlikte kullanıldığı ekru kaban tasarımı bu sezon oldukça ilgi göreceğe benziyor.

Ayrıca sezonun trendleri arasında gelen kamuflaj ve leopar desen, kürk detay ve tüwit şıklığı Twist’in koleksiyonunda öne çıkanlar arasında. Günlük stilinize uygun birçok modeli bulabileceğiniz Twist sonbahar kış koleksiyonundaki aksesuarlar ise oldukça şık.

Twist 2013-2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Kış sezonu canlı renklere veda etmek demek olsa da, Twist koleksiyonunda yazın rengarenk ışıltısını görebileceksiniz. Ayrıca genç ve dinamik modelleri ile kendini genç hisseden tüm hanımlar bu koleksiyonda kendi tarzını oluşturabilir.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *