Sezonun Yükselen Trendi Etek-Ceket Takımlar

Sezonun Yükselen Trendi Etek-Ceket Takımlar

Tesettür Giyim Etek Ceket Modelleri 2014

Birliğin Gücü Olan Döpiyesi Stilinize Uyarlayın!

2013-2014 sonbahar kışın en yeni trednleri ve en yeni fikirlerini incelemeye devam ediyoruz… Sezonun en göze çarpan trendlerinden biri de klasik bir şıklık olan döpiyesler!

Tesettür Giyim Etek Ceket Modelleri 2014

Etek ve ceket takımlar birliğin gücünü çağrıştırıyor. Etek-ceket takımları sadece iş kadınları giyer diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Döpiyeslerin kapısı bu sezon herkese açık. Peki, döpiyes takımları kendi stilinize göre nasıl uyarlarlayacaksınız? Cevabı merak edenler sayfamızı dikkatle inceleyin ve sezonun trend parçaları olan döpiyesi kendi stilinize göre uyarlayın.

Tesettür Giyim Etek Ceket Modelleri 2014

Bu sezon İngiliz stili ve döpiyesler öne çıkıyor. 2013-2014 sonbahar kış sezonuna şöyle bir göz gezdirdiğimizde döpiyes takımların hakimiyetini kimseye bırakmadığını görüyoruz. Döpiyes takımlar denince aklınıza sadece klasik formlar gelmesin. Ezberinizi bozacak, çok özel kumaşlardan oluşan şık birliktelikler YesilTopuklar.com’da sizlerle.

Tesettür Giyim Etek Ceket Modelleri 2014

Döpiyeslerin gardıroplardaki popülerliği 17. yüzyılda başladı. Ceketlerin uzun eteklerle eşleşmesi kadınların hem rahat olmalarını hem de şık görünmelerini sağlıyordu. 2013-14 Sonbahar/Kış sezonunda podyumlarda döpiyes rüzgarı esti. Her marka ve tasarımcının kendine özel yorumu ile döpiyesler yeni bir forma büründü.

Sizler için 2013-14 koleksiyonlarından derlediğimiz döpiyeslerin dışında iki farklı kombin önerisi sunuyoruz. İlk kombin önerimizde asaletin rengi siyah ve beyaz hakim. İkinci kombinimiz de yine koyu renkleri kullandık. Lacivert ve taba renginin uyumunu çok sevdik.

Tesettür Giyim Etek Ceket Modelleri 2014

1 Yorum Bulunuyor

  • eylem
    2014-09-23 | Permalink |

    Etek-Ceket kombin önerimiz.BU takimlari nasil siparis verebilirim.

3 Trackbacks

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *