Setrms 2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Setrms 2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Setrms 2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

2016 İlkbahar – Yaz sezonuna güçlü bir giriş yapan tesettür giyim markalarından biri de Setrms. Yaz aylarının pastel tonlarını kullanan markanın yeni sezon tasarımları, günlük şıklığa ve ofis stiline damga vuracak parçalarıyla öne çıkıyor.

Pembe, kırmızı, turuncu, yeşilin en iç açıcı tonlarının yer bulduğu koleksiyonda beyazın vazgeçilmez asaleti de göz önünde. 2016 renklerinden ilham alınan renkler, romantik havayı oldukça yansıtıyor.

Setrms 2016 İlkbahar Yaz Modelleri

Sade elbiselerin sıcak tonlarına eşlik eden desenli hırkaları, ofis stiline eşlik edecek ceket ve pardösüleriyle Setrms, günlük hayatın vazgeçilmezi olmakla beraber ofiste ve davetlerde de yardımcınız olacak tasarımlar bulunduruyor.

2016 İlkbahar – Yaz sezonunu mağazalarında sergilemeye başlayan Setrms, dış giyimde sade parçalarla beraber dinamik tasarımlara da imza atıyor. Geometrik desenlerin oldukça yer bulduğu ceket ve pardösüler, ilkbaharın kıpırtısını hissettiriyor.

Setrms 2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

İddialı ve Enerjik Bir Yaz

Dokularıyla, ilkbaharın serin havalarında yardımcımız olacak parçalar, kalitesiyle de ön planda. Bununla beraber, sıcak havalarda oldukça ihtiyacımız olan, hem rahatlığı hem şıklığı veren incecik, bol, dökümlü tasarımları kurtarıcı olacak. Sadece dış giyim ürünlerinde değil, tesettür giyim 2016 sezonuna damga vuran bol paça pantolonlar, bol döküm bluzlar, salaş kesim elbiseleriyle, Setrems 2016 yazına enerjik ve iddialı bir başlangıç yapıyor.

Setrms 2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Karakteristik Çizgiler

Setrms yeni sezon koleksiyonuna eşarplarıyla da damga vuruyor. Yine pastel tonlarının romantik havasının yakalandığı eşarp tasarımlarına, dinamizmi yansıtan özgün, karakteristik çizgiler eşlik ediyor. Floral desenin de genişçe yer bulduğu eşarplarda ilkbaharın özgür ruhu yakalanıyor.

Yazı: Büşra Karagöz

Setrms 2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Setrms 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir