Sağlıktan Yeme-İçmeye, Stilden Alışverişe Ramazan’a Özel Tavsiyeler

Sağlıktan Yeme-İçmeye, Stilden Alışverişe Ramazan’a Özel Tavsiyeler

Oruç

Her sene gelişini büyük bir heyecanla beklediğimiz Ramazan ayına kavuştuk. Tabi bununla birlikte Ramazan’ın coşkusunu, bereketini ve heyecanını da paylaşma istediğimiz arttıkça arttı. Ve şimdi ülkece yaşadığımız deprem felaketinin ardından normalleşme sürecine girdiğimiz bu döneme Ramazan ile değişen ve şekillenen ihtiyaçlara odaklanıyoruz.

Ramazan‘ın sadece aç kalmaktan ibaret olmadığını, yalnızca maddesel değil manen de bir sınanma ve sabretme süreci olduğunu hatırlatmakta fayda görüyoruz. Eğer sizde bu Ramazan’a özel farklı tavsiyeler almak istiyorsanız hazırladığımız “Ramazan’da 30 Güne 30 Manevi Tavsiye” içeriğine göz atabilirsiniz. Başından sonuna her adımında farklı tempo ve heyecan barından Ramazanı en ideal şekilde geçirmek için tüm ay boyunca bizi takipte kalmanızı öneririz!

Diyetisyen Hatice Kübra Ekti Öneriyor Orucu Hurma İle Açın

Ramazan’a iyi bir başlangıç için sağlık önemli, bizde başlangıç noktamızı buna göre belirledik, sevgili Diyetisyen Hatice Kübra Ekti‘den aldığımız sağlıklı beslenme tavsiyeleri ile daha hafif bir oruç süreci geçirmeyi hedefliyoruz. Her sene duymaya alışık olduğumuz önerilerin aksine, herkesin kendi yaşam şekline göre beslenmesinin daha doğru olacağını söyleyen Ekti, artık bir metafora dönüşen “Sahura kalkmak mı, yatmadan önce yemek mi daha tok tutar” sorusuna da net şekilde cevap veriyor! İçeriğimize bu linkten ulaşabilirsiniz. Diyetisyen Hatice Kübra Ekti’den Ramazan’da Sağlıklı Besleme Tüyoları

Ali Nazik Kebabı

Merakla beklenen ve editörlerimizin hazırlamakta en fazla keyif aldığı bir diğer içerik alanımız ise “Yemek Tarifleri“… 30 güne 30 enfes tarifle, 2009’dan beri süre gelen geleneği 2023’te de devam ettiriyoruz. Elbette bu sene daha farklı tariflerle karşınızda olacağız, çünkü önümüz Yaz ve gelecek mevsime mümkün olan en ideal ve sağlıklı kilolarla girmeyi hedefliyoruz. 2023’ün ilk tarifi ise Anadolu’nun eşsiz lezzetlerinden Ali Nazik… Tarife bu linkten ulaşabilirsiniz Ali Nazik Kebabı Tarifi

Ramazan aynı zamanda buluşmaları, iftar ve sahur davetlerini, neticesinde Bayram’a kavuştuğumuz süreçleri de barındırıyor. Bu noktada biz kadınların ortaya çıkan bir diğer ihtiyacı da giyim-kuşam sorunsalı… Yıllardır ortaya koyduğumuz tavsiyemizi bu sene de yeniliyoruz. Ramazan’ı mümkün olan en sade, rahat veya bol parçalarla geçirmenizi öneriyoruz. Bizce Ramazan’a karakteristik ve doğal bir görünümle başlamalısınız. Gündüz işten akşamında katılacağınız iftar davetine, özellikle çalışan kadınlar için bir hayli tempolu geçecek bu ayda bol ve sade kıyafetler size hem konfor hemde rahatlık kazandıracaktır.

Peki bunu nasıl yapabiliriz? Özellikle şifon kumaşlar, akışkan krepler, satenler kurtarıcınız olacaktır. Yeni Ramazan koleksiyonunda bolca rahat ve bol elbiselere yer veren Modamerve.com, hem çeşit hem de ulaşılabilir fiyatları ile ilk durağınız olabilir. Baharın kapıda oluşu, çiçek desenlerini çağrıştırsa da, ihtiyacınıza göre şimdi alacağınız parçaları Bayram’da da tercih etmek isterseniz, daha şık ve tek renk kıyafetlere de göz atabilirsiniz.

Şimdi Modamerve.com, Ramazan Bereketi kampanyasında 300TL ve üzeri alışverişlerde Sepette %15 indirim fırsatı sunuyor. Stoklarla sınırlı bu çok özel kampanyadan hemen yararlanmak ve bolca seçenek arasından stilinize ve bütçenize en uygun ürünü ekstra indirimli satın almak için Modamerve.com ‘u ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir