Baharın Etkisinde 12 Farklı Ofis Kombini

Baharın Etkisinde 12 Farklı Ofis Kombini

Hülya Aslan 2016 Kıyafet Modelleri

Ofiste Renkli Bahar Stili Nasıl Oluşturulur?

Ofis stilinde klasik görüntü vermek için illaki simsiyah mı giyinmek gerekir? Tabii ki hayır. Baharın rengârenk doğasına kendinizi kaptırarak kıyafetlerinizi yenileyin. Ofiste de renkli bahar stilini yakalayın. Bunun için de öncelikle yapmanız gereken yazımızı okumak olacak.

Sonbahar-Kış sezonunda hepimiz koyu giyinmeye alıştık. Bir anda açık tonlara geçmek de zor gelebilir ya da baharın yağışlı havalarına uymayabilir. Ama rengârenk mevsimlik tasarımlardan edinerek bu duruma çare bulabilirsiniz.

Bahara İlk Adımı Eşarplarla Atın

Eşarplar bu konuda kurtarıcılar arasına giriyor. Baştan aşağı tek renk sade kombinlerinizi bile bir anda bahara uyduracak eşarplar edinerek işe başlayabilirsiniz. Bu konuda da sezon tanıtımını yapan Aker’İn eşarp koleksiyonuna göz atabilirsiniz. Baharın tüm rengini veren eşarplar, ofis stiliniz için de klasik duruş ve şıklığı yansıtacak.

Tesettür Ofis Kıyafetleri 2016

Olmazsa Olmaz Ceketler

Ofiste renkli bahar stili oluşturmanın en belirgin adımı ceketlerden geçiyor. Sezonda soft tonların en sıcak halini görebileceğiniz dış giyim ürünleri serin havalarda yardımcınız olacakken, rengârenk bahara da adım attıracak. Klasik kesimlere sahip ceketler aynı zamanda da ofis stiline uygun düşecektir.

Sezonun en güzel parçalarından olan desenli ceketler, trençkotlar da hem mevsime uyum sağlayacak hem de ofis stilinizin hareketli parçası olacaktır.

Hülya Aslan 2016 Kıyafet Modelleri

Kurtarıcı Yelekler

Dış giyimden başlamışken yeleklerin de bu konudaki etkisini göz ardı etmek olmaz. Sezonda klasik kesim yelekleri, sade tesettür giyimde değil birçok global markalarda da göreceksiniz. Genel olarak tek renk göreceğimiz yelekleri, floral desenli tuniklerle tamamlayabilir ya da sade seçimler yapıp renkli duruşu çanta ve aksesuarlarınızla verebilirsiniz.

Tesettür Ofis Kıyafetleri 2016

Çiçek Açan Kumaşlar

Elbise ve etekler, ofis stilinde en çok kullandıklarımız arasına giriyor. Yeni sezonda da floral desenin hâkim olduğu elbise ve eteklerin yanı sıra tek renk sade tasarımlar da her zamanki gibi yer bulacak. Elbise ve eteklerde hareketi sevenlerdenseniz floral desenlerle tasarlanan modeller sizler için olacaktır. Ofis için bu kadar hareket olmaz diyorsanız, sade tek renk tasarımları edinip, floral desenin cıvıltısını eşarplarınızla verebilirsiniz.

Tesettür Ofis Kıyafetleri 2016

Ofiste Ymuşak İndigo Renkleri

İşte bahara renk katacak Pantone 2016 Yaz renklerinden top 10: Kuvars pembesi, şeftali, dingin mavi, koyu mavi, gelin çiçeği, deniz kabuğu, grimsi lila, fiesta, buzlu kahve, parlak yeşil. Belirlenen bu on rengin birbiriyle uyumları da bir o kadar harika. Sizlerde bu renklerdeki parçalardan edinerek ofiste renkli bahar stili oluşturabilirsiniz.

Tesettür Ofis Kıyafetleri 2016

Aksesuarlara da Bahar Gelsin

Aksesuarla rengin bizler için ayrı bir yeri var. Rengârenk ışıl ışıl takılar kendini en iyi ilkbahar ve yaz mevsiminde gösteriyor. Sezonda büyük çantalardan ziyade orta boy, küçük çantalar boy gösteriyor. Zincir askılı çantaların yanı sıra farklı tonlarla baharı yansıtacak tasarımlar da yer alıyor. Bunlarla beraber kolye ve saatlerde, taşlarıyla renkli tasarımlarıyla ofis stiline renk katacaklar arasında yer alıyor. İşte szin için hazırladığımız, stilinize ilham verecek 12 farklı tesettür ofis kombinleri.

Yazı: Büşra Karagöz

2016 Tesettür Ofis Kombinleri

Baharın Etkisinde 12 Farklı Ofis Kombini-1
Baharın Etkisinde 12 Farklı Ofis Kombini-2
Baharın Etkisinde 12 Farklı Ofis Kombini-3
Baharın Etkisinde 12 Farklı Ofis Kombini-4
Baharın Etkisinde 12 Farklı Ofis Kombini-5
Baharın Etkisinde 12 Farklı Ofis Kombini-6
Baharın Etkisinde 12 Farklı Ofis Kombini-7
Baharın Etkisinde 12 Farklı Ofis Kombini-8
Baharın Etkisinde 12 Farklı Ofis Kombini-9
Baharın Etkisinde 12 Farklı Ofis Kombini-10
Baharın Etkisinde 12 Farklı Ofis Kombini-11
Baharın Etkisinde 12 Farklı Ofis Kombini-12

1 Yorum Bulunuyor

  • Htn
    2016-03-30 | Permalink |

    En alttaki fotoğraflarda kıyafetlerin markaları neler yazar mısınız

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *