Mor İnci Butik Erenköy’de Açıldı!

Mor İnci Butik Erenköy’de Açıldı!

Mor-İnci-Butik-Erenköy

Mor İnci Butik, Reha Yeprem ve Özlem Yeprem’in Katılımlarıyla Erenköy’de Açıldı!

Moda severlerin ve giyinmeyi seven her kadının durak noktası Mor İnci Butik…

Mor İnci Butik, geçtiğimiz Cumaertesi günü yeni şubesini Reha Yeprem ve Özlem Yeprem‘in de katılımlarıyla Erenköy‘de açtı. Erenköy İstasyon Caddesi’nde açılan Mor İnci Butik, moda sevenlerin zevkli bir mola yeri olmaya devam ediyor. Tesettür abiyler, tunikler, uzun elbiseler, kaplar ve daha bir çok özel tasarım ürün Mor İnci Butik şubesinde…

Mor-İnci-Butik-Erenköy

Mor İnci Sadece Butik Değil; Tam Bir Zevk Merkezi

Mor İnci Butik Erenköy, hem şık ürünleri hem de butik dekorasyonuyla İstanbul’un eşine ender rastlanan en yeni butiği… Mor İnci Butik‘in kurucusu Meltem Yıldızlı, hem ürünlerin seçimi hem de butiğin iç dekorasyonuyla birebir ilgileniyor.

Mor İnci sadece bir butik değil; tam bir zevk merkezi… Mekânın tüm dekorasyonu Osmanlı tutkusunu yansıtıyor ve Mor İnci Butik Bulgurlu şubesinden sonra Erenköy şubesinin iç dekorasyonuyla da sizi büyülüyor. Birbirinden özel tablolar, Osmanlı figürleri, objeleri ve desenleri butiğin her köşesinde sizi etkilemeyi başarıyor.

Mor-İnci-Butik-Ahmet-ÖZCEYHAN-Tasarımları

Büyük Osmanlı Koleksiyonu Mor İnci Butik’de

Dünyada ve Türkiye’de etnik ve Osmanlı Koleksiyonlarıyla gündeme gelen Moda ve Aksesuar Tasarımcısı Ahmet ÖZCEYHAN, koleksiyonlarından bazı parçalarını Mor İnci Butik Erenköy açılış töreninde defile ile tanıttı. Yükselen Osmanlı Saray trendinin modern çizgilerle sentezlendiği koleksiyonun parçaları artık Erenköy‘de açılan Mor İnci Butik‘te yer alacak.

Haute Couture alanının ustalarından Ahmet Özceyhan‘ın koleksiyonunda altın sırma işlemeli kaftanlardan; modern blazerlara; günün her saatinde şık gösteren bluzlardan, etnik Türk nakışlarına kadar bir çok seçenek bulunmakta.

Ahmet Özceyhan en son Çorum Valiliği işbirliğiyle Roma’da bir defile düzenlemiş ve Kargı Bezi’nden hazırladığı koleksiyonla Çorum Tarihi değerlerini dünya kamuoyuna tanıtmıştı.

Mor İnci Butik Erenköy
Adres: İstasyon Cad. NO:32/B Erenköy İstanbul

1 Trackback

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *