Kışa Hazırlık: Olmazsa Olmaz Yün & Kaşmir Şallar

Kışa Hazırlık: Olmazsa Olmaz Yün & Kaşmir Şallar

Yün-Kaşmir Şal

Soğuk kış günlerinde tesettürlü kadını sarıp sarmalayan yumuşacık şallar, dolapların olmazsa olmazı. Yün – kaşmir dokularıyla hareketi kısıtlamadığı gibi, kötü hava koşullarına gardını alan parçalar, trend görünümleriyle yeniden karşımızda. Gelin sezonda imdadınıza koşacak birbirinden güzel dokulu yün ve kaşmir şallara göz atın.

Mısırlı Kaşmir Şal

Mısırlı Bordo Şal
Mısırlı Yeşil Şal

Yün Dokularda Sportif Çizgiler

Kış mevsiminde joker parça olacak yün şallar, yine günlük hayatın vazgeçilmezi olan sportif çizgilerle koleksiyonlardaki yerini aldı. Mısırlı markasında da gözümüze çarpan bu havalı modeller, kombinleri tamamlamakta usta. Oversize kabanlara, kalın trençkotlara çok yakışacak çizgili yün şallarla şimdiden soğuk havalara hazırlanın.

İpekevi Kahve Tonlarında Kışlık Şal

İpekevi 2019-20 Sonbahar Kış

Sıcak Kahveler Baş Üstünde

Vanilyadan kahve kokusuna, yeni sezonda bu ve benzer tonlardaki renkler şal koleksiyonlarını sarıp sarmalıyor. Yün – kaşmir dokularla daha bir sıcak hissi veren bu parçaları, İpekevi‘nin yeni koleksiyonunda da göreceksiniz.

HE-QA Kahve Şal

HE-QA Latte Şal
HE-QA Kahve Şal

Mevsim boyu tesettür kombinlere de hükmeden bu renk tonlarıyla ton sür ton stiline ayak uydurmanızı sağlayacak toprak tonlu yün şalları alışveriş listelerine mutlaka ekleyin.

Yargıcı Ekose Desenli Şal

Yargıcı 2019-20 Sonbahar Kış

Ekoselerle Renkli Kış

Hem soğuk kış günlerini hem de kombinleri hareketlendirmeyi başaran ekose desenler, artık yün – kaşmir dokulu şallardada kendini gösteriyor. Koleksiyonlarının neredeyse tamamında yer bulan bu modellerde, sarının, yeşilin zaman zaman da kırmızının gücüne şahitlik ediyoruz.

Vakko Etnik Desenli Şal

Vakko 2019-20 Sonbahar Kış

Etnik Desenli Bohem Tasarımlar

Yönü çizgisi belli olmayan etnik desenler, renkli oldukları kadar bohem tavırlarıyla şal koleksiyonlarında hayat buluyor. Kimi oldukça yöresel kimi fazlasıyla modern… Farklı şekilleri ve tonlarıyla kombinlere seçenek sunan modeller, sıcacık dokularıyla kışı ısıtıyor. Vakko‘nun yeni sezon koleksiyonunda da bulabileceğiniz yumuşacık yün şallara göz atmalı.

Moda Kaşmir Şal Renkleri

Moda Kaşmir 2019-20 Sonbahar Kış

Yün Dokularla Canlı Baharat Tonları

Yumuşacık yün dokuları ısıtan baharat tonları, en canlı görünümleriyle yün şallarda kendini gösteriyor. Kırmızılar, sarılar ve turuncular… Desenli modellerde hep bir arada olmayı başaran bu renklerin verdiği canlılık, kombinlerde tek başına bile olsa şık duruşu yakalamaya yetecek.

Tuğba Venn Siyah Kaşmir Şal

Tuğba 2019-20 Sonbahar Kış

Siyah Görünümler

Kışın olmazsa olmazı, kesinlikle yün siyah bir şal. Kimi dümdüz en sade haliyle, kimi marka logosuyla kimi de beyaz çizgilerle kendine yer buluyor. Tek renk olanından bir tane dolaplara eklemek şartıyla, diğer şalları da alışveriş listesine yazmalısınız.

Kayra Eşarp Yün Modal Şal

Kayra Kiremit Şal
Kayra Saks Şal

Yünlerle İpek Karışımı

Yün şalların günlük hayata yaptığı sıcak dokunuşu bir tık şıklığa çevirmek isteyenler, ipek karışımlı modellere yönelmeli. Hem daha tok hem daha canlı bir görünüm kazanan bu modeller, tüm ihtiyacınızı karşılayacak cinsten.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir