Yeşiltopuklar Online Alışveriş ve Tesettür Giyim

İstanbul’da Çocuğunuzu Götürebileceğiniz Eğlence Parkları

İstanbul’da Çocuğunuzu Götürebileceğiniz Eğlence Parkları

Vialand İstanbul

Sömestr tatilini geride bıraktık ama çocuğunuz bir türlü tatil modundan çıkamıyor mu? Sinema, tiyatro, arkadaş buluşmaları da ilgisini çekmiyorsa hafta sonu yeni yerler keşfetmenin vakti gelmiş demektir. Sizin için; her detayıyla çocuklar için hazırlanmış, gelişimlerini destekleyen ve enerjilerini atabileceklerine yüzde yüz emin olduğumuz birbirinden güzel eğlence mekanlarını sıraladık. Çocuğunuz mutluluktan havalara uçarken, siz de çocukluğunuza döneceksiniz. Birlikte dopdolu bir gün geçirmek için vakit havaların güzelleşmeye başladığı bu ilk bahar günlerini kaçırmayın.

Vialand

Gitmeyen kaldı mı? Vialand, hem çocukların hem de yetişkinlerin harika vakit geçirebilecekleri bir harikalar diyarı. Yıllık Vialand Kartı alarak, yıl boyunca Vialand’ı ziyaret edebilirsiniz. Açık havadaki AVM’de yemek yedikten sonra, eğlence merkezinde dilediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz.

Adres: Yeşilpınar Mh., Yeşilpınar Bölge Park İçi Yolu, Eyüp, İstanbul

Kidzania İstanbul

KidZania

Çocuğunuza tüm dileklerini gerçekleştirebileceği bir sihirli değnek veremezsiniz ama onu KidZania‘ya götürebilirsiniz. Çocukların gerçek yaşamı, bir simülasyonda deneyebildikleri KidZania, hayal dünyasını genişleten bir etkinlik alanı. Bırakın çocuğunuz bir otobüs şoförü olsun ve ilk parasını kazanmayı deneyimlesin. Kazandığı KidZania parasıyla da eğlenceye devam etsin.

Adres: Ankara Devlet Yolu Haydarpaşa Yönü 4.km Çeçen Sk. Acıbadem, Üsküdar, İstanbul

Jurassicland İstanbul

Jurassic Land

Dinazorlarla ilgili her detayı ezbere bilen çocuğunuza yapabileceğiniz en büyük sürpriz onu Jurassic Land‘e götürmek. Dinazorların dünyasında, zamanda kaybolmak ve çocuğunuzla gizemli bir eğlenceye dalmak için bu fırsatı kaçırmayın.

Adres: Kocatepe Mahallesi, Paşa Caddesi Forum İstanbul AVM SF Blok No:17-02.120 – Bayrampaşa

Legoland İstanbul

Legoland

Evdeki oyuncuklarını artık ilgi çekici bulmayan çocuğunuzu hiç tereddüt etmeden götürebileceğiniz bir yer: Legoland! İstanbul’un çocuklar ve aileler için tasarlanmış en iyi eğlence merkezlerinden biri olan Legoland, yaratıcılığınızı geliştirebileceğiniz bir etkinlik alanı.

Adres: Kocatepe Mah. Paşa Cad. Forum İstanbul Avm No.5/5 Bayrampaşa/ İstanbul

Minopolis İstanbul

Minopolis

Bir çocuk şehri olan Minopolis, çocuklarınıza 100’den fazla mesleği deneyimleme fırsatı sunuyor. Hem de bir an olsun yerinde durmadan. Gelecekte ne olacağına karar veremeyen çocuğunuzu Minopolis‘e götürün, bırakın istasyonlar arasında mekik dokurken zamanın nasıl geçtiğini anlamasın.

Adres: Çobançeşme Koşuyolu Bulvarı No:3 Bakırköy / İstanbul

Moi Park

Avrupa’nın en büyük eğlence kolonisi olan MOİPARK, özel üretilmiş adrenalin yükseltici salıncaklarıyla hem yetişkinler için hem de çocuklar için muhteşem bir eğlence parkı. Ailece hafta sonu programı yapmayı planlıyorsanız Moi Park‘ı listenizin ilk sıralarına ekleyebilirsiniz.

Adres: Mall of İstanbul, Tem Basın Ekspress Kavşağı, İstanbul

Hazırlayan: Hümeyra Yabar

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *