YeşilTopuklar - Online Alışveriş

İnançların Doğrultusunda Fırsatları Yakala!

İnançların Doğrultusunda Fırsatları Yakala!

En muhafazakâr site…

İNANÇLARIN DOĞRULTUSUNDA FIRSATLARI YAKALA!

İnançları ve yaşam tarzıyla ilgili hassasiyetleri olan kişilere özel fırsatlar sunan ‘islamifirsatlar.com’ yayın hayatına ‘merhaba’ dedi. Alanında Türkiye’de ilk ve tek olma özelliği taşıyan site; kişilere eğitim, kültür, seyahat, sağlık, kozmetik, restoran, giyim alanlarında özel fırsatlar sunuyor.

İnançları doğrultusunda fırsatları yakalamak isteyenlere özel ‘islamifirsatlar.com’ yayın hayatına başladı. Takipçilerine; Türkiye’nin hemen her yerinden geniş yelpazede ürün sunan ve yeni hizmetler için rehberlik eden Islami Fırsatlar Kurucularından Serhan Yanık, inançları noktasında hassasiyetleri olan ve bu hassasiyetler doğrultusunda belli bir yaşam tarzını benimseyen bu kişilere hizmet vermek istediklerini belirtti.

MEKÂN FIRSATLARINDA ‘HELAL ET’ ŞARTI

Bir mekânı yalnızca alkolsüz hizmet verdiği için fırsat olarak sunmadıklarını belirten Yanık, işletmenin sunduğu etin İslami usullerle kesilmiş olmasını, helal gıda standartlarına uygunluğunu, mekânda mescidin varlığını ve bayan müşterilerin rahatlığını ön planda tuttuklarını vurguluyor. Serhan Yanık, “Markaların, tüketicilerinin değer yargılarını ve hayat tarzlarını ciddiye alıp, bu doğrultuda da hizmet vermesi gerektiğini de kaydetti. Her marka, hizmet sunduğu tüketicilerin inanç değerlerini ve yaşam tarzlarını gözeterek hizmet vermeli, ürün yelpazesini de aynı duyarlılıkla hazırlamalıdır. Biz; farklı kültür ve inançlara sonuna kadar saygılı; kendi talep ve duyarlılıklarımıza da alabildiğine özenliyiz.

FIRSAT SİTESİ VE OUTLET BİR ARADA!

Dünyada giderek yayılan web üzerinden fırsat sunan siteler arasına, yeni katılan sitede; günlük fırsatların yanı sıra büyük markaların indirimli ya da outlet ürünleri de daha uygun fiyatlarla satışa sunuluyor. Kullanıcılarının inançları noktasında değer yargılarını ve belirli hayat tarzlarını gözetenlerin tercihi olacak bu sitede, açılışa özel fihristli ve bilgisayarlı Kuran-ı Kerim, Mihman Restaurant’ta Orta Asya Mutfağı’na özel tadlar, Dursun Ali Erzincanlı’nın ‘En Sevgili’ye özel koleksiyonu ve Çisil Eşarp’dan çift taraflı şal fırsatları sunuluyor.

Detaylı bilgi için islamifirsatlar.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *