İftar Davetlerine Özel 5 Pratik Kombin

İftar Davetlerine Özel 5 Pratik Kombin

İftar Davetleri için Tesettür Giyim Modelleri

On bir ayın sultanı Ramazan‘da, iftar soflarının tadı bir başka… Sevdiklerimizle kurulan kalabalık masalarda, bu güzelliğe yakışır kombinler seçmek gerekiyor. Ayrı bir özen gerektiren iftar davetleri, bu özel anlara uygun tercihleri de peşinde sürüklüyor.

İftar Davetleri için Tesettür Giyim Modelleri

Ramazan’ın manevi hissine yakışır kıyafet seçimleri, hem şık hem pratik olması açısında da önem taşıyor. Sizler için hazırladığımız iftar davetlerine özel 5 pratik tesettür kombin önerisi hemen göz atın.

İftar Davetleri için Tesettür Giyim Modelleri

Kaftan: Hessa Falasi

Kaftanlara Şans Verin

Ramazan ayının kıyafet seçimlerinde bir numaralı seçim, kaftanlar oluyor. Oldukça rahat, oldukça pratik ve oldukça şık…

Natürel kumaşlarla tasarlanan kaftanlar sezonun trend detaylarıyla buluşarak günümüze ayak uyduruyor. Geleneksel tavrından modern havaya bürünen kaftanlarla daha şık bir duruş için karakteristik topuklu ayakkabıları, daha minimal bir tavır içinse babetleri deneyin.

İftar Davetleri için Tesettür Giyim Modelleri

Takım: Refka – Satın Al

Sezonun Damgası Takımlar

2017 sezonunda yükselişine devam eden takımlar, iftar davetleri için doğru tercihler arasına yerleşiyor. Alt-üst bir araya gelen takımlar kombinleme konusunda da oldukça pratik. Aynı renklerden oluşan alt – üst takım parçalarınıza, şık ve rahat babetler, elinize alacağınız güçlü çanta tasarımları seçin.

İftar Davetleri için Tesettür Giyim Modelleri

Elbise: Dima Ayad

Konfor ve Şıklığın Buluşma Noktası Elbiseler

Ramazan ayını baştan sona elbiselerle geçirmek için hiç düşünmeye gerek yok. Sezonda her haliyle göz dolduran tasarımlar, bembeyaz natürel görünümlerinden çiçek desenli hareketli tavırlara kadar birçok alternatifiyle karşımızda. Salaş, dökümlü, uçuş uçuş kumaşlarla tasarlanan elbiseler iftar davetlerine şıklıkla beraber rahatlığı da getirecek.

İftar Davetleri için Tesettür Giyim Modelleri

Kap: Latifa Al Shamsi

Dinamik Etek ve Dökümlü Ceketler

Tesettürlü kadınların çoğu zaman seçimi eteklerken, sezonun dinamik tasarımlarıyla iftar davetlerine eşlik etmemek olmaz. Pileli eteklerin yaz renkleriyle buluşması şıklık durumunu ikiyle çarpıyor bu tavrına sezonun gözdesi dökümlü ceketler eşlik ediyor. Hafif uzunluktaki boylarıyla eteklerin üzerine dökülen ceketler, davetle uyum sağlarken pileli eteklerle ve hatta neredeyse etek görünümündeki pileli pantolonlarla mükemmel ikili oluyor.

İftar Davetleri için Tesettür Giyim Modelleri

Abaya: Endemage

Kurtarıcı Ferace ve Abayalar

Günden güne kozmopolit bir havaya bürünen feraceler, bu kadar şık ve rahatken başka seçenek düşünmeye pek de gerek yok. Tek parçayla şıklık nasıl olunur dersi veren ferace tasarımları, pratik olduğu kadar da rahat. Sezonun öne çıkan şık babetleriyle uyum içinde olan feraceler, yazın ferah seçimleri sandaletlerle de bir araya geliyor. Fırfır kollar, volanlar ve birçok trendle buluşan ferace tasarımları, iftar davetlerine en yakışan tercih olacak.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *