YeşilTopuklar - Online Alışveriş

“Hac, Umre ve İnanç Turizmi Fuarı” Feshane’de!

“Hac, Umre ve İnanç Turizmi Fuarı” Feshane’de!

Hac-ve-Umre-Fuarı-2012

“Hac, Umre ve İnanç Turizmi Fuarı”, Feshane Uluslararası Fuar Kongre ve Kültür Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilerine açtı.

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen “Hac, Umre ve İnanç Turizmi Fuarı”, Feshane Uluslararası Fuar Kongre ve Kültür Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilerine açtı.

Feshane Uluslararası Fuar Kongre ve Kültür Merkezi’nde, bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen “Hac, Umre ve İnanç Turizmi Fuarı”nın açılışı, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Kabe’nin Baş Müezzini Ahad Yunis Kjahan ve yardımcısı Basem Hamdan Allehyani’nin katılımıyla gerçekleştirildi. Acenteler ile ziyaretçileri buluşturmayı amaçlayan fuarın açılışında Kur’an-ı Kerim okundu, dualar edildi.

Hac ve Umre’nin Hz. Peygamber’in huzurunda olmak ve O’nun şefaatine nail olabilmek için çok kıymetli bir ibadet olduğunu dile getiren Vali Mutlu, “Hac ve umre yolculuğuna, gönül itibarı ile ruh itibari ile hazırlanırız. Rabbimin evinde bulunma hazırlığı kutsaldır. Hepimiz için bu çok kıymetlidir. Efendimizin huzurunda şefaat dileme hazırlığı çok kıymetlidir. Bu manevi hazırlıktır. Bir de maddi boyutta hazırlık vardır. Bu yolculuğun da iyi geçmesi arzu edilir. Hac meşakkattir, gayrettir. Bu meşakkatin sabırla birlikte en iyi olmasını sağlayanlar acenteler, firmalardır. Onlar, bu meşakkati kolaylaştırıp bize o manevi havayı yaşatıyorlar. Onlara teşekkür ediyorum” dedi.

Organizasyona Türkiye ve dünyadan hac ve umre acenteleri, Mekke ve Medine otelleri, banka, finans ve medya kuruluşları katıldı.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *