Fransız Tatlı Kültürü, İngiliz Çayı ve Türk Damak Zevki: Five O’Clock ile Acarkent’te!

Fransız Tatlı Kültürü, İngiliz Çayı ve Türk Damak Zevki: Five O’Clock ile Acarkent’te!

Alkolsüz-Mekanlar-Five-O’Clock

Alkolsüz Mekanlar: Five O’Clock

Pasta ve çikolata konusunda seçkin lezzetler sunan, Fransızların tatlı kültürü ile İngilizlerin 5 çayı kültürünü bir çatı altında birleştiren ve Türk damak zevkine uyarlayan Five O’Clock ilk şubesini Acarkent’te açtı. Sinem ve Burak Ekşioğlu çiftinin baştan aşağıya kendilerinin tasarladıkları Five O’Clock, misafirlerini adeta tatlı bir hayaller dünyasına davet ediyor.

Alkolsüz-Mekanlar-Five-O’Clock

Birbirinden zengin çeşitlerinde madlen’lerden kişiye özel pastalara, sıcak ekmeklerden çikolata çeşitlerine kadar birçok tatlı ve tuzlu seçeneklerinin sunulduğu Five O’Clock’ da aksesuar ve hediyelik eşyalar da bulunuyor. Klasik patisserie konseptinde tasarlanan Five O’Clock, misafirlerine her gün “5 çayı’’ saatinde farklı meyveli çaylar da ikram ediyor.

Alkolsüz-Mekanlar-Five-O’Clock

Şekerleme, çikolata, tuzlu ve tatlı pastalara doğal renklerle nostaljik bir görünüm kazandıran ve ürünlerin hiçbirinde hazır karışım bulundurmayıp, sadece taze ve günlük üretim yapan Le Cordon Bleu mezunu Sinem Ekşioğlu, yaratıcılıkta sınır tanımıyor. Mekânda kalite, lezzet ve tazelikten kesinlikle ödün verilmediğinin altını çiziyor.

Five O’Clock İletişim
Adres: Acarkent 3.Cadde T-29 Beykoz-İSTANBUL
Telefon: 444 2 152

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *