Yeşiltopuklar Online Alışveriş ve Tesettür Giyim

Farklı Tasarımlardaki Pardesüler Yenilik Arayanlar İçin Seçenek Olabilir

Farklı Tasarımlardaki Pardesüler Yenilik Arayanlar İçin Seçenek Olabilir

Tarzını Kendin Oluştur

Farklı kalıp ve tasarımlardaki pardösüler yenilik arayanlar için iyi bir seçenek olabilir. Trençkotlardaki detaylara özenilmiş. Kombinlerdeki tercihi tüketiciye bırakan anlayışla gruplar oluşturulmuş. Her kumaş grubu kendi içinde küçük bir set olduğu için rahatlıkla kombinasyon yapabilirsiniz. Kısa ceketi, ister pilili etekle isterseniz pantolonla birleştirebiliyorsunuz. Yahut pardösülü yepyeni bir kombin yapabiliyorsunuz. Kısaca döpiyes anlayışınızı siz belirliyorsunuz.

Ekosenin vazgeçilmez olduğu sonbahar-kış koleksiyonlarında günlük giysileri, doğal görünümlü kumaşları sevenlerde unutulmamış. Pilili uzun etekler kimi tasarımda balon etek uçları ile gençleştirilirken kimi tasarımlarda kalın korsaj detayları ile ince bellere vurgu yapıyor. Kalın kumaşların kışın dahi kullanılmadığı 2000’li yıllarda kumaş tuşeleri alabildiğine yumuşak ve dökümlü. Giysiyi adeta ikinci bir tren olarak hissettiriyor.

Gece davetlerinde pardösü şıklığını yaşamak isteyen hanımlara zarif kesimlerle, şık kumaşlarla kolaylık sağlanıyor. İster saten bluz gabardin kumaş eteklerle isterseniz yumuşacık örme kumaşın cazibesine kendinizi kaptırın.

a-98315-a

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *