Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Dünyaca Ünlü Markaların 2019 Yaz Koleksiyonlarından Uzun Etek Modelleri ile İlham Veren Kombinler

Dünyaca Ünlü Markaların 2019 Yaz Koleksiyonlarından Uzun Etek Modelleri ile İlham Veren Kombinler

Tesettür Uzun Etek Modelleri 2019

2019 İlkbahar Yaz koleksiyonlarından seçtiğimiz dört farklı uzun etek modeli yaz kombinlerinize ilham olacak!

Ulaşılması güç ama stili, duruşu, tasarımları ve renkleriyle yaz kombinlerine ilham veren bu etekleri hafızanıza kaydedin. Belki kendi gardırobunuzdan parçalarla belki de farklı hazır giyim markalarının yaz koleksiyonlarından bu eteklerin benzerlerini bularak stilinizi konuşturabilirsiniz. Şimdi içinizdeki modacı ruhunu açığa çıkarın ve kombinlere göz atarken kendi tarzınıza en uygun olanı seçin ve hatta kendi yorumunuzu katarak stil sahibi kombinler oluşturmaya başlayın!

Tesettür Uzun Etek Kombinleri 2019

Mara Hoffman’ın ‘Carmen’ uzun etek tasarımı, moda alanında sürdürülebilir tercih yapanları hedef alıyor. Daha rafine ve sorumlu bir şekilde giyinme deneyimi yaşamak isteyenler için tamamen kenevir kumaştan imal edilmiş. Bu özel tasarım elbetteki yaz kombinlerine ilham vermeye hak kazınıyor. Bele oturan lastiklerle tam bir kavrayış yaparken topuklara kadar uzanan büzgülü, bol kesimi tam bir konfor vaat ediyor. Bu eteğin en yakın arkadaşı açık tonlarda denim bir ceket olabilir.

Tesettür Uzun Etek Kombinleri 2019

Dolce & Gabbana 2019 Yaz koleksiyonunun çiçek açan uzan etek modellerinden seçtiğimiz zambaklarla süslenmiş pamuk poplin etek yaz kombinlerine katman katman ilham veriyor. Sıcak havalar için mükemmel bir seçim! Akıcı silueti, enerji saçan deseniyle ilham veren bu model tatil bavulunuzda olmaya aday.

Tesettür Uzun Etek Kombinleri 2019

70’lerin sıradan akşam yemeği davetlerinde tercih edilen hacimli uzun etekler Naeem Khan‘ın göz alıcı eteğini tasarıma ilham oldu! Siz de bu yaz davetlerde hacimli uzun eteklerin stil sahibi görünümünden ilham alabilir ve sulu boya renklerini kullanarak günümüze uyarlıyabilirsiniz. İpek organze kumaşı ve belin en dar noktasına oturan grogren bir kemerle buluşan eteği siyah bir bluz ile eşleştirin.

Tesettür Uzun Etek Kombinleri 2019

Yine Naeem Khan‘ın İlkbahar ’19 koleksiyonundan seçtiğimiz monokrom uzun etek modeli kıvrımlı, hacimli şeklini koruyan ve geometrik kelebek desenli desenli yapısal organzadan kesilmiş. Geniş hacimli eteği sade bir bluz ile eşleştirin.

1 Yorum Bulunuyor

  • feyza
    2019-08-20 | Permalink |

    merhabalar. kombinlerinizi veya sadece eteği nasıl satın alabiliriz?

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *