Çizgili Kıyafetler Nasıl Kombinlenir?

Çizgili Kıyafetler Nasıl Kombinlenir?

Çizgili Tesettür Etek ve Elbise Modelleri

Elbise: Qooq Store

Geçen yazın modasını tam anlamıyla çizgiler belirlemişti. Onlarca farklı yorumuyla gönülleri fetheden bu tasarımlarla yeni sezonda da bekler durumdayız. Her yanımızı saracak çizgili modası trendi A’dan Z’ye merceğimiz altında.

Çizgilerin en yeni yorumlarıyla nasıl tesettür kombin yapılır sorusunun cevabı ve birçok ipucu yazımızda!

Çizgili Tesettür Giyim Kombinleri

Pantolon: Etienne Deroeux

Çizgiler Kombinin Ana Rengini Belirlesin

Siyah – beyaz, mavi – beyazın ikonik uyumunun yanı sıra birçok farklı rengi, hatta renklerin ayrı ayrı birçok tonunu tasarımlarda gördük. Sizler de çizgili parçalarınızı kombinlerken risk almadan, çizginizin rengini diğer parçalarınıza uyarlayın. Her ne kadar iki renkli kombinler risksiz seçimler olsa da bazen aynı rengin aynı tonunu tutturmak zor olabiliyor. Bu sebeple ana renginizin farklı tonlarını kullanabilirsiniz.

Çizgili Tesettür Giyim Kombinleri

Etek: High Waist

Üçüncü Renkle Canlılık Katın

İki renk ve tonlamanın dışında da renklerle güçlü kombinler oluşturmanız mümkün. Çoğu zaman renk sınıfına dâhil edilmeyen siyah beyaz çizgileri görmezden gelin ve diğer renginizi seçin. Sezonun modası göz alıcı bir sarı, pembe gibi canlı renkleri kullanın. Aksesuarlarınızla da renginizi destekleyin.

Çizgili Tesettür Etek ve Elbise Modelleri

Tunik: Kayra – Etek: Riva Fashion

Çizgili Tasarımlarla Denim Birlikteliği

Sezonun iki trendini bir arada kullanmaya ne dersiniz? Çizgili her parçayla denim tasarımlar muhteşem bir uyum içerisinde. İster denim eteğinizle çizgili bir gömlek, ister çizgili bir etekle denim gömlek. Bu ikilinin her hali birbirine çok yakışıyor

Çizgili Tesettür Giyim Kombinleri

Bluz: Saint James

Denizden Karaya Marin Stili

Yaz aylarında çizgilerin en güzel yorumu hiç şüphesiz lacivert – beyaz ikilisi. Bu ikonik iki iyi dostun beraberliği adeta tutku uyandırıyor diyebiliriz. Sokak stilinde, alışverişte, gezide, seyahatlerde her anın vazgeçilmezi olacak bu renklerdeki tasarım, kombinin yıldızı olacak. Etekte, gömlekte, elbisede cezbeden lacivert – beyaz tasarımları kombinlemek de bir o kadar zevkli. Öncelikle kesinlikle bu kombine bembeyaz bir sneaker şart. Geriye kalanları da bu iki renkten seçin ve dışına çıkmayın.

Çizgili Tesettür Giyim Kombinleri

Tunik: Mango

Hem Şık Hem Sportif

Siyah – beyaz çizgiler monokromun şık halini yansıtıyor. Bu asil iki renkle oluşturacağınız kombin anında stilinizin gücünü ortaya koyacak. Her ne kadar bu iki renk şıklığı temsil etse de çizgili halleri sportiflik kazandırıyor. Siyah- beyaz etek ya bol pantolonlarla beyaz sneaker, beyaz tunik ve siyah şal, çantanızı tamamlayabilirsiniz. Monokromun şık ve sportif halini yakalamanız böylelikle mümkün olacak.

Çizgili Tesettür Etek ve Elbise Modelleri

Ceket: Kayra – Tunik: Berr-in İstanbul

Renkli Çizgilerle Özgür Ruh

Sezondaki çizgiler sadece iki renkle buluşmuyor, adeta gökkuşağı tasarımlara yansıyor. Yazın cıvıl cıvıl renklerinin işlendiği parçalar kombinlere enerji katıyor. Rengarenk çizgili bir tasarımdan yanaysa tercihiniz, kombininizde dikkat etmeniz gereken bir nokta var. Kullandığınız parça oldukça hareketli olacağından seçeceğiniz diğer renkler olabildiğince nude, beyaz, sarı, pudra gibi en açık soft tonlar olmalı. Diğer tüm parçalarınız sadeliği yansıtmalı.

Çizgili Tesettür Giyim Kombinleri

Eşarp: Totême

Çizginizi Eşarp/Şal ile Çekin

Kıyafetlerdeki çizgili parçaları sevmeyenlerdenseniz ya da bu trendi farklı bir şekilde kullanmak istiyorsanız, ayakkabı ve aksesuarları çizgili seçebilirsiniz. Sezonda her yeri etkisi altına alan çizgiler, ayakkabıda, çantada, şallarda, eşarplarda kendini gösteriyor. Özellikle eşarp ve şallardaki bu hareket kombinlere ahenk katacak. Eşarbınızdaki çizgilerle oluşturacağınız bloklu kombinlerle stiliniz ışığını ortaya koyun.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Çizgili Tesettür Giyim Kombinleri

Tunik: Chicnova Fashion

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *