YeşilTopuklar - Online Alışveriş

Çeşme Bazlama Kahvaltı Şimdi Anadolu Yakası’nda

Çeşme Bazlama Kahvaltı Şimdi Anadolu Yakası’nda

Çeşme Bazlama Kahvaltı Erenköy - Alkolsüz Mekanlar

Özellikle son zamanlarda “kahvaltı” denince akla ilk gelen yerlerden biri olma özelliğini kazanan Çeşme Bazlama Kahvaltı, Nişantaşı’ndan sonra Ethem Efendi şubesiyle şimdi Anadolu yakasında bu unvanını korumaya devam ediyor!

Çeşitli kahvaltılıkları ve sürekli yenilenen porsiyonlarla doymadan kalkmaya izin vermeyen mekan, Ege esintilerini buram buram hissettiren tasarımı ile de kahvaltı keyfinizi garanti altına alıyor. Her daim revaçta ve yoğun olan Nişantaşı şubesinden sonra, Erenköy Ethem Efendi’de eski bir köşkün restore edilerek hizmete açıldığı yeni şubesiyle de mutlu bir kahvaltının anahtarını ziyaretçilerine sunuyor. Bu yepyeni ve popüler mekanın detayları ise yazımızda yer alıyor.

Çeşme Bazlama Kahvaltı Erenköy - Alkolsüz Mekanlar

Onlarca çeşit reçel, sıcacık taptaze bazlamalar ve sürekli yenilenen tabaklar

Mekanın en öne çıkan özelliklerinden bir tanesi porsiyonların az olup, istediğiniz zaman tekrar yenilenebilmesi. Böylece her şeyi taptaze ve sıcak olarak tüketmeniz sağlanıyor. Kahvaltı süresince istediğiniz kadar yeniletebileceğiniz kahvaltılıklarınızla doymadan ya da tatmin olmadan mekandan ayrılma ihtimaliniz bulunmuyor. Özellikle isminin müsebbibi olan bazlamalar, pişiler ve ekmekler sıcacık ve bir hayli lezzetli! Domatesler, biberler köy mahsulü ve eğer mevsiminde denk gelirseniz oldukça lezzetli. Muzlu, sütlü, meyve dolu 20’den fazla reçel ile rengarenk ve tatlı mı tatlı bir sofrada, menemenler, peynirler, sucuklar ve fazlası sizi karşılayarak, lezzetin doruklarına ulaşmanızı sağlıyor.

Çeşme Bazlama Kahvaltı Erenköy - Alkolsüz Mekanlar

Rezervasyon yok, elinizi çabuk tutun!

Mekanın belki de tek dezavantajı sayılabilecek nokta, özellikle hafta sonları bir hayli kalabalık olması. Buna elbette kaliteli ve lezzetli ürünler ile güler yüzlü hizmet sebep oluyor fakat sıra beklemeden girmek için biraz erkenci davranmanız gerekebiliyor. Kalabalığa kalmanız durumunda ise sıra beklemeniz gerekiyor. Fakat burada da işletmenin güzel hizmeti devreye giriyor ve sırada bekleyenlere çay ikram ediliyor. Yani biraz beklemek zorunda kalınsa bile suratların asılmasına izin verilmiyor. Elbette hafta içi tercih etmek isteyenler için durum biraz daha rahat ve ilerleyen saatlerde dahi sıra beklemeden girmek mümkün.

Çeşme Bazlama Kahvaltı Erenköy - Alkolsüz Mekanlar

Bir zamandır Nişantaşı’nda hizmet veren ve kahvaltı mekanlarına bambaşka bir lezzet ve soluk getiren Çeşme Bazlama Kahvaltı, eski bir köşkten restore edilerek açılan yeni mekanıyla Ethem Efendi’de misafirlerine kapılarını ardına kadar açıyor. Ege havasını hem mekan konseptiyle, hem tasarımla hem de kahvaltılık ürünlerle sonuna kadar hissettiren işletme, keyifli kahvaltılarınızın da vazgeçilmez adresi olmayı başarıyor.

  • Çeşme Bazlama Kahvaltı İletişim
  • Adres: Ethem Efendi Caddesi, No: 50, Kadıköy/istanbul
  • Tel: (0541) 229 52 82

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *