Bu Yaz Trend Olacak Kına Gecesi Elbiseleri

Bu Yaz Trend Olacak Kına Gecesi Elbiseleri

Normalleşme adımları ile hız kazanan düğün hazırlıklarına göz atmanın zamanı geldi de geçiyor! Bizde kına geceleriyle sezona merhaba diyelim istedik!

Eğlencenin bol olduğu, mutluluk ve duygusallığın zirveye ulaştığı kına geceleri ülkemizde düğün öncesi organize edilen olmazsa olmaz etkinliklerden… Kadınlar arasında yapılıyor olması kıyafet seçiminde bizleri daha özgür bırakırken, gelin ve damatın ailesinden, arkadaş çevresine kadar katılımın neredeyse düğün kadar yoğun olduğu bir organizasyondur kına gecesi…

Peki düğün öncesi bir nevi evliliğin provası olarak görülen bu eğlenceli gece kıyafet seçerken nelere dikkat etmeli? 2021 Yaz sezonunda abiyelerde öne çıkan trendler neler? Online satın alabileceğiniz hesaplı modeller neler? Modamerve‘nin katkılarıyla sadece Yeşiltopuklar’da…

Siyah Abiye
Mint Abiye

Davetli gidilen kına geceleri!

Kına geceleri sadece gelin adayları için hazırlık gerektirmez! En az gelin adayları kadar davetliler de bu özel gün için hazırlık yapar.

Kadınların kendi aralarında eğlendikleri, düğün öncesi gelin adayının üzerindeki stresi atmak için fırsat bulduğu bu geleneksel ve özel geceye şık katılmayı istemeniz son derece normal. Ne ağır abiyeleri ne sade elbiseleri kaldırmayan bu günde, doğru seçim yapmanız için trend olduğu kadar ulaşılabilir ürünler seçmenizde çok önemli.

Kına gecelerinde seçeceğiniz elbise ile gece için yapacağınız plan birbiriyle örtüşmelidir. Eğer hareketin bol olduğu bir gece planlıyorsanız daha dökümlü ve biraz rahat parçalar tercih etmelisiniz. Bu noktada dar ve vücuda oturan değil, belden oturan A kesim parçalarla konforu yakalayabilirsiniz.

Kırmızı Abiye

Bütüne yayılan detaylar

Elbisenizde hareketli görünümleri bütüne yayılan detaylarla sağlayın. Tüller, dantel detaylar ve simler bu özel gün için seçtiğiniz kıyafete çok yakışacaktır. Özellikle tül detaylar spot ışıkları altında mükemmel görünmenizi sağlayacaklar.

Kına gecelerinin eğlencesine dahil olacak bir başka eğlenceli trend tasarım ise dantel detaylı parçalar. Pul ve payetlerle yarışan bu tasarımlar hem daha modern hem de daha şık bir görünüm sunuyor.

Balık elbise

Modası hiç bir zaman geçmeyen balık elbise modelleri kına gecelerinde de tercih edebilirsiniz. Son derece zarif görünen balık model abiyelerle deniz kızı görünümüne sahip olabilirsiniz. Kum saati vücut şekline sahip olan gelin adayları bu modeli hiç düşünmeden kullanabilir.

Bu özel gün için seçtiğimiz diğer abiye elbiselere, alışveriş sitemizden göz atabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir