Eda Atalay Shop

Bayanlara Özel Sportif Yaşam Merkezi ‘Club First Lady’

Bayanlara Özel Sportif Yaşam Merkezi ‘Club First Lady’

Bayanlara Özel Sağlık ve Spor Merkezi: Club First Lady

Avrupa yakasının en gözde semtlerinden Bahçeşehir&Ispartakule’de hizmet veren Club First Lady’de en ince ayrıntısına varıncaya kadar her şey, kadınların rahatlığı, huzuru, memnuniyeti ve mutluluğu için planlandı…

Bu doğrultuda, spor ve sağlığı ama eğlence ve keyfi de birbirinden ayrılmaz bileşenler olarak ele alan ve “dörtlü” bir konsept olarak sunan Club First Lady, 2000 metrekarelik alanında: Fitness ekipmanlarından sauna, Türk hamamı, masaj ve buhar odası gibi SPA ünitelerine; spining’den pilates’e en “trendy” derslerin uygulamalı olarak verildiği stüdyolarından büyük kapalı havuza; çocukların annelerine yük olmadan eğlenebileceği oyun alanlarına, her şey, kadınların rahatlık, huzur, memnuniyet ve mutluluk içinde geçirebilecekleri unutulmaz anlar olarak tasarlandı.

Club First Lady üyelerinin küçük yaştaki çocuklarını gönül rahatlığıyla emanet edebilecekleri çocuk odası ve ibadetlerini gönül huzuruyla edâ edebilecekleri mescit ise Club First Lady’nin üyelerine sunduğu iki çok özel ayrıcalık.

Club First Lady Çocuk

Club First Lady sizin için her şeyi düşündü. Eğer çocuğunuz varsa ve onsuz bir yere gitmek istemiyorsanız, çocuğunuzla Club First Lady’e gelebilirsiniz. Çocuğunuz işinde deneyimli özel sorumlumuz eşliğinde kendi yaşıtlarıyla hayal gücü ve zekasını geliştirecek oyunlar oynarken, sizde günün yorgunluk ve stresinden uzaklaşarak kendinizi şımartabilirsiniz.

Spor; güne 1-0 önde başlamaktır!

Tamamı uzman eğitmenlerden oluşan kadromuzla sporu bir hobi olarak değil profesyonel olarak yapmaya hazır mısınız?… Club First Lady’deki tamamı yurtdışından ithal özel spor aletlerinde kendinizi profesyonel bir sporcu gibi hissedeceksiniz…

Geleneksel Türk Hamamı keyfini Club First Lady’de yaşayın…

Dinlendirici etkisi olan hamam terapisinde, terleyen vücudunuzun keseyle ovulması sayesinde vücudunuz ölü deri dokusundan kurtulacak, kan dolaşımınız hızlanacak, gözenekleriniz açılarak cildinizin teneffüsü sağlanacak ve vücudunuzda stressden eser kalmayacak.

Club First Lady
Telefon: (0212) 405 07 50

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *