Ayfa Kalem Kuran’la, Kur’anı Kerim Okumak Artık Çok Kolay!

Ayfa Kalem Kuran’la, Kur’anı Kerim Okumak Artık Çok Kolay!

Ayfa Kalem Kuran’la dilediğiniz Kur’anı Kerim’i okumak, öğrenmek ve anlamak artık çok kolay! Nasıl mı? Gelin bu muhteşem ürünü birlikte tanıyalım.

Gelişen teknoloji yaşamın her alanında hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Ayfa, Kur’an’ın okunmasını, dinlenmesini ve öğrenilmesi kolaylaştırmak için geliştirdiği dijital kalemle teknolojiyi bu denli faydalı şekilde kullanan ender markalardan olmayı başardı.

Ayfa Kalem Kur'an ile Kur'an Öğrenin

Dilediğiniz anda Kur’an okuyun veya dinleyin!

İstediğiniz her an ve her yerde Kur’anı kolayca okuyabilme, doğru telaffuz edebilme, okuyuşunuzu düzeltebilme ve hiç bilmeyenler için Kur’an’ı sıfırdan öğrenebilme imkanı sunan Ayfa Kalem Kur’an‘nın kullanımı da oldukça kolay…

Ürünü açtıktan sonra, uç kısmındaki optik okuyucuyu Kur’an’ın herhangi bir sayfasındaki ayete dokundurarak o ayeti dinleyebilirsiniz.

3 dilde Kur’an meali

Ayfa Kalem Kur’an’la, Türkçe, İngilizce ve Kürtçe olarak 3 farklı dilde Kur’an meali de dinleyebilirsiniz.

Ayfa Kalem Kur'an ile Kur'an Öğrenin

Okuma hızını kendiniz ayarlayın

Ayfa Kalem Kur’an’nın bir diğer özelliği ise kendinize göre ayarlayabileceğiniz okuma hızı ayarıdır. Özellikle yaşlı kullanıcılara büyük kolaylık sağlayan bu özelliğiyle Ayfa Kalem Kur’an, Kur’an okumanın kolaylaştırılması adına şimdiye kadar üretilen en gelişmiş ürün olarak gözümüze çarpıyor.

Ürünün kullanımıyla ilgili daha fazla bilgi almak için tanıtım videosunu izleyebilir veya Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Sette bulunan ürünler,

  • Orta Boy Ku’an-ı Kerim
  • Tecvidli Sesli Elifba
  • Kolay Kullanım Kartı
  • Kur’an-ı Kerim Konu Fihrist Kitapcığı
  • Stereo Kulaklık
  • USB Kablo
  • USB Sarj Adaptörü
  • Kullanma Kılavuzu

Ayfa Kalem Kur'an ile Kur'an Öğrenin

Bu ürüne nasıl sahip olabilirsiniz?

2 yıl kullanım garantisi bulunan ve yanında tecvidli Elifba Cüzü’nde hediye geldiği bu seti aşağıdaki linke tıklayarak internet üzerinden veya 0216 342 46 99 numaradan telefonla sadece 115 TL ödeyerek sipariş edebilirsiniz.

ÜRÜNÜ SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *