Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Anne Adayları, Modamerve’nin Hamile Giyim Modelleri İle Tanışın!

Anne Adayları, Modamerve’nin Hamile Giyim Modelleri İle Tanışın!

Tesettür Hamile Pantolon Tunik Takım

Hamileyken dahi şıklığından ödün vermeyen tesettürlü kadınlardan mısınız? Şıklığa dair tüm bu arayışınız sürekli sonuçsuz mu kalıyor? Rahat olun! Hamile giyiminde kıyafet alternatifleriniz çoğalıyor. Artık kabusa dönen stil karmaşasından, istediğini değil bulduğunu giyme mecburiyetinden kurtuluyoruz. Son yılların gözde online alışveriş sitesi Modamerve’de artık hamile kadınlara özel kıyafetleri de satın alabileceksiniz!

Koleksiyonun oldukça uygun fiyatlarla müşteriye sunulması ve ürün çeşitliliği ilk gözümüze çarpan detaylardan… Annelik kutsal ve tarif edilemez bir duygu, bir çok anne adayı hamilelik sürecinde içinden geçtikleri fiziksel değişime ayak uydurmak konusunda büyük çaba gösteriyorlar. Bu süreçte sürekli değişen beden yapınıza uygun yeni parçalar denemek yerine zaten hamile hanımlar için üretilen kıyafetleri tercih etmek başta sağlık sonrasın da konfor ve bütçeniz için de daha doğru bir adım olacaktır.

Tesettür Hamile İkili Takım 2018

Peki hamile kıyafetleri seçerken nelere dikkat etmeliyiz? Yaz sıcakları veya Kış soğukları tercih edeceğiniz kıyafetleri ne oranda etkiliyor? Sizi hem rahat tutacak hem de iyi görünmenize imkan sunacak modeller neler? Tüm bu soruların cevabını bulmak için Modamerve’nin yeni açılan hamile giyim kategorisine göz atalım istedik.

Tesettür Hamile Tunik 2018

Birinci önceliğiniz rahatlık olsun!

Her daim iyi görünme arzusunda olan biz kadınlar hamilelik döneminde değişen fiziksel yapımıza uygun ve daha şık olma gayretindeyiz. Fakat bakımlı ve şıklık kadar sizin ve bebeğinizin sağlığını doğrudan etkilediği için bol ve rahat parçaları tercih etmelisiniz.

Günlük giy-çıklarınız olsun!

Her hamile kadının gardrobunda günlük kombinler bulundurması şart. Özellikle hamileler için tasarlanan takımlar, salaş elbise ve tunikler hayatınızın vazgeçilmez parçaları olsun. Birden çok parçayı birbirine uydurma zahmeti yerine takımları denemeniz işinizi daha da kolaylaştıracaktır.

Elbiseler olmazsa olmazımız!

Daha rahat veya spor olmanız gereken zamanlarda imdadınıza, tesettürlü hamile kadınlar için tasarlanan elbiseler yetişiyor. Özellikle yaz aylarında kat kat giyinmek size zorluk çıkarıyorsa elbiseler biçilmiş kaftan olacaktır.

Tesettür Hamile Elbise 2018

Bolluk şıklık demek

Hamile hanımlar için bolluk aynı zamanda zahmetsiz şıklık demek. Modelini çok beğendiğiniz elbiselerin farklı renklerini veya hamileler için tasarlanan bol parçaları bu dönem içinde tercih edebilirsiniz. Kalıpların olabildiğince bol ve geniş olarak hazırlanan tesettür elbiseler mevsim ne olursa olsun hamile hanımların imdadına yetişiyor.

Son olarak alışverişten önce bilmeniz gereken bazı püf noktaları belirtmekte fayda var!

  • İlk kez gebelik yaşıyorsanız bütçenizi mantıklı kullanın, üretilen tüm hamile kıyafetlerini almak size fayda sağlamayacaktır. Hamilelik süreç içinde geliştiği için sizde bu gelişim döneminde ortaya çıkan ihtiyaçlarınıza göre alışveriş yapın.
  • Gebelik boyunca aldığınız kıyafetleri daha sonra kullanmayacağınızı aklınızın bir köşesinde tutun. Bu sebeple tek ürün gruplarına odaklanmak yerine çeşitlilik oluşturun.
  • Sizi serin ve rahat tutacak doğal, nefes alan kumaşlı parçaları tercih edin. Böylece hormonal değişiklikler sebebiyle vücut ısınız değiştiğinde sıkıntıya düşmezsiniz.
  • Evet iyi görünmek istiyoruz. Ama ne olursa olsun birinci önceliğimiz rahatlık, bu sebeple dar, beli sıkan ürünlerden uzak durmalısınız.
  • Hamile kıyafetlerinizi tamamlayacak aksesuarları seçerken de rahatlığı ön planda tutun. Örneğin ayakkabılarınız, başörtünüz veya çantanız kombinlere uyumlu olmalıdır.

Tesettür Hamile İkili Kap Takım 2018

Siz dünyanın en mutlu duygusunu yaşarken bizde Modamerve ile bu zorlu maratonun alışveriş kısmını bir nebze olsun hafifletmek istedik. Sizin için seçtiğimiz parçaların haricinde koleksiyondaki tüm ürünleri görmek için www.modamerve.com ‘a göz atabilirsiniz.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *