4. Sancaktepe Kitap Fuarı Kitapseverleri Bekliyor

4. Sancaktepe Kitap Fuarı Kitapseverleri Bekliyor

4. Sancaktepe Kitap Fuarı

Kitap fuarları; yazar okur buluşmaları, indirimli kitaplar, imza günleri ile kitapseverlerin en sevdikleri organizasyonlardır. Gerçek bir kitap kurdu bütün gününü fuara ayırır, cüzdanını son kuruşuna kadar boşaltır yine de ayrılamaz fuar yerinden.

Kitaplara ve yazarlara bu kadar yakın olmak, her an edebiyatı solumak öyle kıymetlidir ki… İstanbul’da bu günlerde yine bir Kitap fuarı heyecanı var. Dopdolu programı ile 4. Sancaktepe Kitap Fuarı, kitap kurtlarıyla buluşmaya hazır. 2-11 Ekim 2015 tarihinde kitapseverleri ağırlayacak fuarı ziyaret ederek kitaplığınıza sonbahar detoksu yapabilirsiniz.

4. Sancaktepe Kitap Fuarı

Fuar programında neler var?

4. Sancaktepe Kitap Fuarı, edebiyat tutkunlarına titizlikle hazırlanmış bir program sunuyor. Şiir dinletileri, yazar okur söyleşileri, imza günleri, yayınevi etkinlikleri ile ruhunuzu doyurabilirsiniz.

Büyük kitap fuarı organizasyonlarında yazarlara ulaşmak biraz zor olabiliyor. Bu anlamda, bölgesel kitap fuarlarında sevdiğiniz yazarlarla uzun sohbetler edebilir, kitapları hakkında merak ettiğiniz sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

4. Sancaktepe Kitap Fuarı

Hangi yazarlarla tanışabilirsiniz?

4. Sancaktepe Kitap Fuarı birbirinden değerli yazarları konuk ediyor. Fuarda okurlarıyla buluşacak yazarlar: Kadir Mısırlıoğlu, Mustafa Armağan, Erdal Demirkıran, Nurullah Genç, Sibel Eraslan, Demirhan Kadıoğlu, Ahmet Taşgetiren, Bahadır Yenişehirlioğlu, Mehmet Ali Bulut, Ahmet Şimşirgil, İsmet Uçma, Prof. Dr. Ahmet Ercan olarak belirlenmiştir.

4. Sancaktepe Kitap Fuarı

Çocuklar fuarın özel davetlileri…

Fuarda, 2015 – 2016 eğitim ve öğretim yılına başlayan öğrenciler ve küçük kitap severler unutulmadı. Çocuklara kitap okumayı sevdirmek ve eğitimlerini desteklemek adına çok sayıda yayınevinin; çocuk edebiyatı, sanat, bilim ve test kitaplarını bulabilirsiniz.

Çocuğunuzla birlikte kitap fuarı heyecanını yaşamak için fuara birlikte katılarak, kendi kitabını seçmesi ve kitaplarla bağını güçlendirmesine yardımcı olabilirsiniz.

  • Fuar Programı: www.sancaktepekitap.com
  • Tarih: 2-12 Ekim 2015
  • Yer: Samandıra Saat Kulesi – İstanbul

Hazırlayan: Hümeyra Yabar

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *